Arbeidsutvalget LO Stat Innlandet:

Leder: Tor Kristian Godlien (NTL)
976 70 967
E-post: tkgo@online.no

Nest leder:
Mali Solvang (Fagforbundet Post)
918 15 026
E-post: mali.solvang@posten.no

Sekretær: Trond Ruste (FLT)
975 32 880
​E-post: trond.ruste@vegvesen.no

Medlemmer: 
Manju Chaudhary (NTL)
995 80 206
E-post: manju.chaudhary@ssb.no

Øystein Slåen (Fagforbundet)
986 92 713
E-post: oslaen@online.no

Vara:
Geir Standahl (NOF)
976 26 004
E-post: gostandahl@gmail.com

Kurt Magne Bråten (Fellesforbundet)
911 09 178
E-post kubraten@mil.no

 

Arbeidsutvalget LO Stat Oslo og Omegn:

Leder: Bjørn Ingar Skogvang (Fagforbundet)
466 17185 (mob)
E-post: bjorn.ingar.skogvang@bufetat.no

Nestleder: Dag Anfindsen (NFF)
908 49 797(mob)
E-post: dag.anfindsen@kriminalomsorg.no

Sekretær: Odd Ravn (FO)
900 51 901 (mob)
E-post: odd.ravn@akershus.fo.no

Synneva Aga (NTL)
971 08 744 (mob)
E-post: synneva.aga@nav.no

Gro Tarud (Fagforbundet Post)
478 64 153 (mob)
E-post: gtarud@online.no

VARA:

Håkon Kvidal (CREO)
920 54 443
E-post: Hakon.Kvidal@nmh.no 

Elin Dale (NFF)
E-post: elin.dale@kriminalomsorg.no

Styret i Innlandet

Creo:

Ikke Oppnevnt
Tel: 
E-post: 

El og IT Forbundet

Knut Øystein Hamletsen
Tel: 91 88 96 71
E-post
knut.hamletsen@oneco.no

 

Geyr Runar Jensen (vara)
Tel.: 97 76 34 70
E-post: geyr.jensen@inn.no

Fagforbundet:

Øystein Slåen
Tel.: 98 69 27 13
E-post: oslaen@gmail.com

Aina Rognerud
Tel.: 90 69 82 80
E-post: aina.rognerud@hedmark.org

Henning Moen (vara)
Tel.: 48 03 03 97
E-post: henning.moen@sykehuset-innlandet.no

Håkon Tosterud (vara)
Tel.: 95 96 68 65
E-post: he
 htosterud@gmail.com

Fagforbundet Post og Finans:

Mali Solvang
Tel.: 91 81 50 26
E-post: mali.solvang@posten.no

Ikke oppnevnt (vara) 
Tel.:  
E-post:

Fellesforbundet

Kurt Magne Bråten
Tel.: 91 10 91 78
E-post: kubraten@mil.no

Geir Tore Kravdal (vara)
Tel.: 91 12 53 75
E-post: geir.tore.kravdal@vy.no

Fellesorganisasjonen FO:

Rune Sommerstad
Tel.: 93 03 99 47
E-post: rune.sommerstad@bufetat.no

Olav Neerland (vara)
Tel.: 92 80 32 64
E-post: olav.neerland@fo.no

Forbundet for Ledelse og Teknikk FLT:

Trond Ruste
Tel.: 97 53 28 80
E-post: trond.ruste@vegvesen.no

Tor Kristoffer Smør Øyen Jacobsen (vara)
Tel.: 47 68 64 07
E-post: kristoffer.jacobsen@vegvesen.no

Handel og Kontor:

Wenche Øverlid Ringstad (kontaktperson)
Tel.: 90 87 54 03
E-post: wenche.overli.ringstad@vinmonopolet.no

Ikke oppnevnt (vara)
Tel.:
E-post:

Industri Energi

Ikke oppnevnt
Tel.:
E-post:

Ikke oppnevnt (vara) 
Tel.: 
E-post: 

Norges Offisersforbund NOF:

Geir Standahl
Tel.: 97 62 60 04
E-post: gostandahl@gmail.com

Ralph Fosse (vara)
Tel.: 41 30 67 42
E-post: mrfosse@gmail.com

Norsk Sjøoffisersforbund

Ikke oppnevnt
Tel.:
E-post:

Ikke oppnevnt (vara) 
Tel.: 
E-post: 

Norsk Nærings- og Nyttelsesmiddelarbeiderforbund

Ikke oppnevnt
Tel.:
E-post:

Ikke oppnevnt (vara) 
Tel.: 
E-post: 

Norsk Arbeidsmandsforbund NAF:

Ikke oppnevnt
Tel.:
E-post:

Ikke oppnevnt (vara)
Tel.: 
E-post:

Norsk Fengsel og Friomsorgsforbund NFF:

Tom Svarva
Tel.: 47 86 88 41
E-post: tom.svarva@kriminalomsorg.no

Stian Olstad (vara)
Tel.: 48 11 14 15
E-post: stian.olstad@kriminalomsorg.no

Norsk Jernbaneforbund NJF:

Henning Larsson
Tel.: 47 46 89 50
E-post: henning.larsson@banenor.no

Morten Brenden (vara)
Tel.: 41 66 64 79
E-post: morten.brenden@vy.no

Norsk Lokomotivmannsforbund NLF:

Ikke oppnevnt
Tel.:
E-post:

Ikke oppnevnt (vara) 
Tel.: 
E-post: 

Norsk Manuellterapeutforening

Ikke oppnevnt
Tel.:
E-post:

Ikke oppnevnt (vara) 
Tel.: 
E-post: 

Norsk Tjenestemannslag NTL:

Manju Chaudhary
Tel.: 99 58 02 06
E-post: manju.chaudhary@ssb.no

Guri Rudi
Tel.: 97 70 85 07
E-post: gurirudi1981@gmail.com

Tor Kristian Godlien (vara)
Tel.: 97 67 09 67
E-post: htvflo@outlook.com

Erling Broen (vara)
Tel.: 92 68 35 56
E-post: ebroen@icloud.com

Skolenes Landsforbund SL:

Ikke oppnevnt
Tel.:
E-post: