Hurtiglenker

Søk

Du er her:

LO Stat
Møllergata 10
0179 Oslo

Telefon: 23 06 83 00

lostat@lostat.no

 

 

Innhold:
Stein Erik Syrstad
stein.syrstad@lostat.no

Teknisk:
Heidi Kvalø Engelund
heidi@lomedia.no

LO Stat Vestland

Distriktssekretær Merethe EngstrømDistriktssekretær: Merethe Engstrøm
Epost: merethe.engstrom@lostat.no
Mobil: 412 09 677

Vestland
Distriktskontor i Bergen
Adresse: LO Stat Bergen, Lars Hilles gate 19, 5008 BERGEN

 

 

 

Aktuelt

  • Pensjonskurs

    Folketrygda er sjølve grunnfjellet i det norske pensjonssystemet. Du får ein innføring om konsekvensar av endringa av alderspensjon i folketrygda frå 2011. Vidare går ein inn på offentleg tenestepensjon og dei nye regla som er vedtatt der. Målgruppe: Medlemmer og tillitsvalte i staten og Spektervirksomhetene i Hordaland. Innleiar: Ragnar Bøe Elgsaas, spesialrådgiver LO.

  • KURS I PENSJON

    LO Stat inviterer til dagskurs for tillitsvalte og medlemmer i staten og Spekter frå Sogn og Fjordane. Kurset vert avholdt ved Hotel Alexandra Loen 14.-15. oktober 2019, lunsj til lunsj.

  • LO Stat Hordaland inviterer til kurs i varsling

    Tid og sted: 12. mars, Hotell Zander K i Bergen. Målgruppe: Kurset er berekna for tillitsvalte og medlemmer i Staten og Spekter-virksomhet i LO Stat Hordaland. NB! Tillitsvalte vil bli prioritert når søknadsfrist går ut.

Arbeidsutvalet i Vestland

Leiar: Jarle Berge, NTL
Epost: jarle.berge@nav.no
Mobil: 950 43 597

Nestleiar: Ann Kristin Nygård, FO
Epost: ann.kristin.nygard@fo.no
Mobil: 958 66 852

Sekretær: Fauzia Hussein-Wiik, Fagforbundet
Epost: fauzia.hussain@helse-bergen.no
mobil: 98495793          

Medlem: Frode Steinset, NFF
Epost: frode.steinset@kriminalomsorg.no
Mobil: 91623084

Medlem: Alison Molland, NTL
Epost: alison.molland@digir.no
Mobil: 909 60 633

Vara: Terje Nordgulen, Postkom
Epost: terje.nordgulen@posten.no
Mobil: 975 80 104

Vara: Einar Madsen, Fagforbundet 
Epost: Einar.madsen@bufetat.no
Mobil: 46618985

 Vara: Torbjørn Reigstad, NAF
 Epost: tore@arbmand.no
 Mobil: 92617777


Styret i Vestland

NTL
Per Kinden    
Epost: per.kinden@nav.no    
Mobil: 92270660

Giselda di Giovanni (vara)        
Epost: giselda.di.giovanni@hvl.no
Mobil: 92603832    

Jan Terje Kalstad (vara)        
Epost: jan.terje.kalstad@nav.no
Mobil: 91635894    

Tone Skjerdal (vara)            
Epost: tone.skjerdal@hvl.no        
Mobil:         

NAF
Mangler vara

HK
Jan Sivertsen        
Epost: jan.sivertsen@hkinorge.no        
Mobil: 92018063    

Mangler vara

Fellesforbundet
Roar Lokøy
Epost: rlokoy@mil.no
Mobil: 92087812

Nils Helge Kvale (vara)
Epost: Nhkvale@mil.no
Mobil: 90196360

FLT Veg
Mariann Svingen, FLT veg
Epost: Mariann.svingen@vegvesen.no
Mobil: 951 91 858

Odd Mario Andersen (vara)
Epost: oander@vegvesen.no
Mobil: 909 42 141

FO
Jan Aarskog (vara)            
Epost: jan.aarskog@bufetat.no    
Mobil: 46618987

Fagforbundet
Randi Aven, Fagforbundet
Epost: randi.aven@helse-forde.no
Mobil: 908 81 148

Jørn Gloppestad (vara)
Epost. Jorn.Gloppestad@bufdir.no
Mobil: 94059646

Rita Jordal (vara)
Epost: rita.jordal@fagforbundet.no
Mobil: 411 01 708

Gro Tove Valsvik (vara)        
Epost: grotovev@gmail.com    
Mobil:

Industri og Energi
Harald    Elvatun            
Epost: harald.sigvart.elvatun@hib.no    
Mobil:

Mangler vara

NJF
Morten    Nesbø        
Epost: morten.nesbo@banenor.no    
Mobil: 91659264    

Mangler vara

NLF
Øystein    Dypedal            
Epost: lokmann.bergen@gmail.com        
Mobil: 99245567

Anders    Gullbrå    (vara)
Epost:
Mobil:


NOF
Thor Manum
Epost: tm@mil.no
Mobil: 92840460

Mangler vara

SL                    
Geir Tufte
Epost: geir.tufte@sfj.no
Mobil: 901 45 462

Gry Tokvam (vara)
Epost: gry.tokvam@sfj.no
Mobil: 905 94 942

EL&IT
Svein Johnsen
Epost: sjjohnse@online.no
Mobil: 957 98 657

Odd Hammarseth (vara)
Epost: odd.hammarseth@no.relacom.com
Mobil: 909 57 879

NFF
Morten Pettersen (vara)
Epost: morten.pettersen@kriminalomsorg.no        
Mobil:

Creo
Kjell Erik Husom
Epost: posthsf@creolkultur.no
Mobil: 98 25 61 45

Mangler vara

Fagforbundet Posten
Solfrid Træet (vara)        
Epost: solfrid.traet@posten.no
Mobil:

Norsk Manuellterapeut Forening
Manglar representant

NNN
Manglar representant


 

LO Stat
Møllergata 10
0179 Oslo

Telefon: 23 06 83 00

lostat@lostat.no

 

 

Innhold:
Stein Erik Syrstad
stein.syrstad@lostat.no

Teknisk:
Heidi Kvalø Engelund
heidi@lomedia.no