Hurtiglenker

Søk

Du er her:

LO Stat
Møllergata 10
0179 Oslo

Telefon: 23 06 83 00

lostat@lostat.no

 

 

Innhold:
Stein Erik Syrstad
stein.syrstad@lostat.no

Teknisk:
Heidi Kvalø Engelund
heidi@lomedia.no

LO Stat i Vestfold

Vidar Lorang Larsen. Foto: Ole PalmstrømDistriktssekretær: Vidar-Lorang Larsen
Epost: vidar.larsen@lostat.no
Mobil: 928 80 271

Distriktskontor:
LO Stat, Telemark, Vestfold, Østfold og Buskerud
Strandgata 9, 1724 Sarpsborg
Kontoret på kartet

Aktuelt

  • diskusjon i plenum

    Godt gjennomført IA kurs

    Drøyt 30 engasjerte tillitsvalgte og verneombud bidro til innholdsrikt kortkurs om inkluderende arbeidsliv over 2 dager i Tønsberg den 20 til 21. januar. At deltakerne er fra ulike virksomheter i hhv Staten og Spekter, har ulike roller enten som VO eller tillitsvalgt og med kort og lang erfaring rundt IA avtalen, gjør at kurset fylles med gode diskusjoner og læring.

  • Kurs i "Den norske modellen"

    LO Stat inviterer til kurs på temaet: Den norske modellen og 3 partssamarbeid. Sted: Stortinget i Oslo, kl. 10.00 torsdag 10. mars 2016.

  • Bli med på kurs!

    LO Stat inviterer til kurs i avtalen om inkluderende arbeidsliv på Quality klubben hotell i Tønsberg, 20. – 21. januar 2016.

Arbeidsutvalget 2018:

Leder: Terje Haugan, NFF
E-post: terje.haugan@gmail.com
Tlf: 936 66 808

Nestleder: Otto Odberg, NTL
E-post: otto.odberg@nav.no
Tlf: 938 83 371

Sekretær: Marianne Nilsen, Postkom
E-post: marianne.nilsen3@posten.no  
Tlf: 971 06 855

AU medlem: Olav Borsheim, FO
E-post: olav.borsheim@bufetat.no
Tlf: 466 18 389

AU medlem: Merete Dahl, Fagforbundet
E-post: merete.dahl@fagforbundet.no
Tlf: 975 39 447


Styremedlemmer:

LO Stat
Møllergata 10
0179 Oslo

Telefon: 23 06 83 00

lostat@lostat.no

 

 

Innhold:
Stein Erik Syrstad
stein.syrstad@lostat.no

Teknisk:
Heidi Kvalø Engelund
heidi@lomedia.no