Hurtiglenker

Søk

Du er her:

LO Stat
Møllergata 10
0179 Oslo

Telefon: 23 06 83 00

lostat@lostat.no

 

 

Innhold:
Stein Erik Syrstad
stein.syrstad@lostat.no

Teknisk:
Heidi Kvalø Engelund
heidi@lomedia.no

LO Stat i Vestfold

Vidar Lorang Larsen. Foto: Ole PalmstrømDistriktssekretær: Vidar-Lorang Larsen
Epost: vidar.larsen@lostat.no
Mobil: 928 80 271

Distriktskontor:
LO Stat, Telemark, Vestfold, Østfold og Buskerud
Strandgata 9, 1724 Sarpsborg
Kontoret på kartet

Aktuelt

  • Kurs i konflikthåndtering- vold og trusler i arbeidslivet

    LO Stat inviterer til kurs tirsdag 11. oktober kl 10:00 – 16:00 på Scandic Rica hotell i Fredrikstad.

  • Kurs om pensjon

    LO Stat inviterer til kurs om pensjonssystemet i Staten og Spektervirksomhetene på Scandic Park hotell i Drammen den 28. september kl. 0930 -1530.

  • diskusjon i plenum

    Godt gjennomført IA kurs

    Drøyt 30 engasjerte tillitsvalgte og verneombud bidro til innholdsrikt kortkurs om inkluderende arbeidsliv over 2 dager i Tønsberg den 20 til 21. januar. At deltakerne er fra ulike virksomheter i hhv Staten og Spekter, har ulike roller enten som VO eller tillitsvalgt og med kort og lang erfaring rundt IA avtalen, gjør at kurset fylles med gode diskusjoner og læring.

LO Stat fylkesutvalg, Vestfold 2019          

Arbeidsutvalget

Leder: Terje Haugan, NFF    
Terje.haugan@gmail.com, 93666808

Nestleder: Otto Odberg, NTL
Otto.odberg@nav.no, 93 88 33 71

Sekretær: Marianne Nilsen, Postkom
marianne.nilsen3@posten.no, 97106855

Merete Dahl, Fagforbundet
Merete.dahl@fagforbundet.no, 97539447    

Olav Borsheim, FO
Olav.borsheim@bufetat.no, 46618389

Distriktssekretær: Vidar - Lorang Larsen
Vidar.larsen@lostat.no, 92880271

Styret

Britt Bondal, NFF
Bhei-bon@online.no, 99797249

Christian Robak, Fagforbundet
Christian.Robak@siv.no, 906 43 036

Geir Tollefsen, Fagforbundet
Geir.tollefsen@siv.no, 95482338    

Farshad Mohseni, FO
Farshad.mohseni@politiet.no, 45971260

Arnt Karlsen, SL
arntbkarlsen@hotmail.com, 41620664

Jeanette Sogn, NTL
Jeanette.sogn@nav.no, 928 88 873

Vara: Lisbeth Næss, Fagforbundet
lisbeth.ness@siv.no        

Vara: Jan Nilsen, NJF
90550672

Vara: Glenn Stian Sæther, Postkom
Glennstian.sether@bring.no
    
Vara: Lene Cecilie Fon, NFF
Lene.cecilie.fon@kriminalomsorg.no, 45267146

Vara: Kristina Skjørdal-Kmetec, NTL
Kristina.skjordal-kmetec@nav.no, 41329576

LO Stat
Møllergata 10
0179 Oslo

Telefon: 23 06 83 00

lostat@lostat.no

 

 

Innhold:
Stein Erik Syrstad
stein.syrstad@lostat.no

Teknisk:
Heidi Kvalø Engelund
heidi@lomedia.no