Hurtiglenker

Søk

Du er her:

LO Stat
Møllergata 10
0179 Oslo

Telefon: 23 06 83 00

lostat@lostat.no

 

 

Innhold:
Stein Erik Syrstad
stein.syrstad@lostat.no

Teknisk:
Heidi Kvalø Engelund
heidi@lomedia.no

LO Stat i Vestfold

Vidar Lorang Larsen. Foto: Ole PalmstrømDistriktssekretær: Vidar-Lorang Larsen
Epost: vidar.larsen@lostat.no
Mobil: 928 80 271

Distriktskontor:
LO Stat, Telemark, Vestfold, Østfold og Buskerud
Strandgata 9, 1724 Sarpsborg
Kontoret på kartet

Aktuelt

  • Riktig og feil bruk av sosiale medier

    Kommunikasjon, retorikk og bruk av sosiale medier

    Mange ville lære om bruk av sosiale medier. LO Stat Sarpsborg distriktskontor inviterte til kurs på Quality hotell klubben i Tønsberg den 31.10 til 1.11.

  • Kurs i HTA, lokale forhandlinger i Staten

    Det er en del endringer i hovedtariffavtalen i Staten etter årets tariffoppgjør! LO Stat setter derfor opp ekstra kurs med fokus på de tillitsvalgte som skal ut i lokale forhandlinger. Kurset gjennomføres på Quality klubben hotell i Tønsberg den 9. september.

  • Kurs i kommunikasjon, retorikk og bruk av sosiale medier

    Vi tar for oss teknologiens utvikling, muligheter og utfordringer! Hvordan kan vi tillitsvalgte bruke dette til å informere og kommunisere? Det kan du lære om du melder deg på og kommer til Quality klubben hotell i Tønsberg den 31.10 til 1.11.

Arbeidsutvalget 2018:

Leder: Terje Haugan, NFF
E-post: terje.haugan@gmail.com
Tlf: 936 66 808

Nestleder: Otto Odberg, NTL
E-post: otto.odberg@nav.no
Tlf: 938 83 371

Sekretær: Marianne Nilsen, Postkom
E-post: marianne.nilsen3@posten.no  
Tlf: 971 06 855

AU medlem: Olav Borsheim, FO
E-post: olav.borsheim@bufetat.no
Tlf: 466 18 389

AU medlem: Merete Dahl, Fagforbundet
E-post: merete.dahl@fagforbundet.no
Tlf: 975 39 447


Styremedlemmer:

LO Stat
Møllergata 10
0179 Oslo

Telefon: 23 06 83 00

lostat@lostat.no

 

 

Innhold:
Stein Erik Syrstad
stein.syrstad@lostat.no

Teknisk:
Heidi Kvalø Engelund
heidi@lomedia.no