Hurtiglenker

Søk

Du er her:

LO Stat
Møllergata 10
0179 Oslo

Telefon: 23 06 83 00

lostat@lostat.no

 

 

Innhold:
Stein Erik Syrstad
stein.syrstad@lostat.no

Teknisk:
Heidi Kvalø Engelund
heidi@lomedia.no

LO Stat i Vestfold

Vidar Lorang Larsen. Foto: Ole PalmstrømDistriktssekretær: Vidar-Lorang Larsen
Epost: vidar.larsen@lostat.no
Mobil: 928 80 271

Distriktskontor:
LO Stat, Telemark, Vestfold, Østfold og Buskerud
Strandgata 9, 1724 Sarpsborg
Kontoret på kartet

Aktuelt

  • Stortinget

    Kunnskap om Den Norske modellen viktig

    Drøyt 50 medlemmer og tillitsvalgte ville lære om Stortinget, demokratiet, 3 parts samarbeid og den Norske modellen. LO Stat Sarpsborg distriktskontor tilbyr dette kurset en gang vært år og i går den 7. mars var den 8 gangen.

  • LO Stats distriktssekretærer pr januar 2017

    Travelt år i distriktene

    LO Stats distriktssekretærer har gått inn i et travelt år. Det blir ikke mye hvile for LO Stats uteapparat.

  • Kurs i rollen som tillitsvalgt

    Hovedavtalene, partsforholdet, organisasjonsarbeid, arbeidslivet, medlemsfordeler og verving. Målgruppe: Medlemmer og tillitsvalgte i Staten og Spektervirksomhetene. Påmeldingsfrist: 24. mars

LO Stat fylkesutvalg, Vestfold 2019          

Arbeidsutvalget

Leder: Terje Haugan, NFF    
Terje.haugan@gmail.com, 93666808

Nestleder: Otto Odberg, NTL
Otto.odberg@nav.no, 93 88 33 71

Sekretær: Marianne Nilsen, Postkom
marianne.nilsen3@posten.no, 97106855

Merete Dahl, Fagforbundet
Merete.dahl@fagforbundet.no, 97539447    

Olav Borsheim, FO
Olav.borsheim@bufetat.no, 46618389

Distriktssekretær: Vidar - Lorang Larsen
Vidar.larsen@lostat.no, 92880271

Styret

Britt Bondal, NFF
Bhei-bon@online.no, 99797249

Christian Robak, Fagforbundet
Christian.Robak@siv.no, 906 43 036

Geir Tollefsen, Fagforbundet
Geir.tollefsen@siv.no, 95482338    

Farshad Mohseni, FO
Farshad.mohseni@politiet.no, 45971260

Arnt Karlsen, SL
arntbkarlsen@hotmail.com, 41620664

Jeanette Sogn, NTL
Jeanette.sogn@nav.no, 928 88 873

Vara: Lisbeth Næss, Fagforbundet
lisbeth.ness@siv.no        

Vara: Jan Nilsen, NJF
90550672

Vara: Glenn Stian Sæther, Postkom
Glennstian.sether@bring.no
    
Vara: Lene Cecilie Fon, NFF
Lene.cecilie.fon@kriminalomsorg.no, 45267146

Vara: Kristina Skjørdal-Kmetec, NTL
Kristina.skjordal-kmetec@nav.no, 41329576

LO Stat
Møllergata 10
0179 Oslo

Telefon: 23 06 83 00

lostat@lostat.no

 

 

Innhold:
Stein Erik Syrstad
stein.syrstad@lostat.no

Teknisk:
Heidi Kvalø Engelund
heidi@lomedia.no