Hurtiglenker

Søk

Du er her:

LO Stat
Møllergata 10
0179 Oslo

Telefon: 23 06 83 00

lostat@lostat.no

 

 

Innhold:
Stein Erik Syrstad
stein.syrstad@lostat.no

Teknisk:
Heidi Kvalø Engelund
heidi@lomedia.no

LO Stat i Vestfold og Telemark

Vidar Lorang Larsen. Foto: Ole PalmstrømDistriktssekretær: Vidar-Lorang Larsen
Epost: vidar.larsen@lostat.no
Mobil: 928 80 271

Vestfold og Telemark, Vest-Viken og Øst-Viken
Distriktskontor i Sarpsborg.
Adresse: LO Stat Sarpsborg, Strandgt. 9, 1724 SARPSBORG


 

Aktuelt

  • Håvard Nordbø foredrar om hva er vold og hva er trusler...

    Mange er opptatt av vold og trusler i arbeidslivet!

    Mange ville delta på kurset som LO Stat distriktskontor inviterte til om konfliktshåndtering, vold og trusler i arbeidslivet. Kurset ble avhold på Thon hotell brygge i Tønsberg for 28 tillitsvalgte fra statlig og offentlig sektor. Lenge før påmeldingsfristen var deltakerlisten full, sier Vidar-Lorang Larsen distriktssekretær for Telemark, Vestfold, Buskerud, Østfold.

  • Årsmøte og konferanse

    LO Stat Telemark avholdt konferanse og årsmøte den 25.2 på Lasses kro i Bamble.

  • Finn Jota innleder om den politiske situasjonen

    Felles styresamling i Horten

    Den 22 til 23. januar var styrene i Telemark, Vestfold, Buskerud og Østfold samlet i Horten. I tillegg til å legge egne og felles planer for året, fikk de bl.a besøk av Finn Jota fra arbeiderpartiet.

LO Stat fylkesutvalg, Vestfold og Telemark 2020          

Arbeidsutvalget

Leder: Terje Haugan, NFF    
Terje.haugan@gmail.com  93666808

Nestleder: Ester Romme Bakka, NTL
ester.romme.bakka@nav.no   95453544 

Sekretær: Marianne Nilsen, Fagforbundet Post
marianne.nilsen3@posten.no  97106855    

AU: Olav Borsheim, FO
Olav.borsheim@bufetat.no  46618389

AU: Lise Larsen, Fagforbundet
lise.larsen@fagforbundet.no  95453544  

FU/Vara AU: Bård Ekebrg Nilsen, NJF
baard.ekeberg.nilsen@banenor.no  90601705

FU/Vara AU: Rune Mathiassen, Fagforbundet
rune.mathiassen@fagforbundet.no, 

FU/Vara AU: Ingeborg Kivle, NFF
ingeborg.kivle@kriminalomsorg.no,  92866661

Styret

Kari Folkvord, FF bil 
kafo@skien.online.no

Geir Tollefsen, Fagforbundet Helse
Geir.tollefsen@siv.no, 95482338 

Wenche Kongerød, FO Helse
wenche.kongerod@gmail.com,

Mona Farsjø, NTL
mofar@mattilsynet.no , 91645892

Vara FU: Inge Eikeland, Fagforbundet Post
inge.eikelnad@posten.no,

Vara FU: Farshad Mohseni, FO
Farshad.mohseni@politiet.no, 45971260

Vara FU: Inge.blix-arna@bufetat.no, Fagforbundet Bufetat
inge.blix-arna@buftat.no,       

Vara FU: Per Morten Gjemble, NJF bil
gjembleservice@gmail.com

 

 

 

LO Stat
Møllergata 10
0179 Oslo

Telefon: 23 06 83 00

lostat@lostat.no

 

 

Innhold:
Stein Erik Syrstad
stein.syrstad@lostat.no

Teknisk:
Heidi Kvalø Engelund
heidi@lomedia.no