Hurtiglenker

Søk

Du er her:

LO Stat
Møllergata 10
0179 Oslo

Telefon: 23 06 83 00

lostat@lostat.no

 

 

Innhold:
Stein Erik Syrstad
stein.syrstad@lostat.no

Teknisk:
Heidi Kvalø Engelund
heidi@lomedia.no

LO Stat i Vestfold og Telemark

Vidar Lorang Larsen. Foto: Ole PalmstrømDistriktssekretær: Vidar-Lorang Larsen
Epost: vidar.larsen@lostat.no
Mobil: 928 80 271

Vestfold og Telemark, Vest-Viken og Øst-Viken
Distriktskontor i Sarpsborg.
Adresse: LO Stat Sarpsborg, Strandgt. 9, 1724 SARPSBORG


 

Aktuelt

  • LO Stat Telemark fylkeskartell inviterer til temakonferanse og årsmøte!

    Meld deg på og få oppleve 2 unike historietimer om arbeiderbevegelsen og LO! LO Stat Telemark avholder temakonferanse og årsmøte den 3. mars, kl. 1000 - 1500. Stedet er Lasses Kro i Stathelle. Invitasjonen går til alle tillitsvalgte og medlemmer i fylket, innenfor LO Stat.

  • God Jul

    God Jul og Godt nytt år!

    Jeg ønsker å takke alle for ett godt samarbeid og deltakelse i året som snart er over og ønsker lykke til og velkommen til nye kurs og utfordringer i 2014. Rett over nyttår vil vi annonsere distriktskontorets tilbud om kurs og konferanser. God Jul:) Mvh Vidar- Lorang Larsen Distriktssekretær

  • Trender og utfordringer i det Norske arbeidslivet!

    Drøyt 20 tillitsvalgte og verneombud var i Tønsberg den 9. desember. Her fikk de innledninger og diskutert trender og utfordringer og hvordan vi praktiserer arbeidsmiljøloven og hovedavtalene.

LO Stat fylkesutvalg, Vestfold og Telemark 2020          

Arbeidsutvalget

Leder: Terje Haugan, NFF    
Terje.haugan@gmail.com  93666808

Nestleder: Ester Romme Bakka, NTL
ester.romme.bakka@nav.no   95453544 

Sekretær: Marianne Nilsen, Fagforbundet Post
marianne.nilsen3@posten.no  97106855    

AU: Olav Borsheim, FO
Olav.borsheim@bufetat.no  46618389

AU: Lise Larsen, Fagforbundet
lise.larsen@fagforbundet.no  95453544  

FU/Vara AU: Bård Ekebrg Nilsen, NJF
baard.ekeberg.nilsen@banenor.no  90601705

FU/Vara AU: Rune Mathiassen, Fagforbundet
rune.mathiassen@fagforbundet.no, 

FU/Vara AU: Ingeborg Kivle, NFF
ingeborg.kivle@kriminalomsorg.no,  92866661

Styret

Kari Folkvord, FF bil 
kafo@skien.online.no

Geir Tollefsen, Fagforbundet Helse
Geir.tollefsen@siv.no, 95482338 

Wenche Kongerød, FO Helse
wenche.kongerod@gmail.com,

Mona Farsjø, NTL
mofar@mattilsynet.no , 91645892

Vara FU: Inge Eikeland, Fagforbundet Post
inge.eikelnad@posten.no,

Vara FU: Farshad Mohseni, FO
Farshad.mohseni@politiet.no, 45971260

Vara FU: Inge.blix-arna@bufetat.no, Fagforbundet Bufetat
inge.blix-arna@buftat.no,       

Vara FU: Per Morten Gjemble, NJF bil
gjembleservice@gmail.com

 

 

 

LO Stat
Møllergata 10
0179 Oslo

Telefon: 23 06 83 00

lostat@lostat.no

 

 

Innhold:
Stein Erik Syrstad
stein.syrstad@lostat.no

Teknisk:
Heidi Kvalø Engelund
heidi@lomedia.no