Hurtiglenker

Søk

Du er her:

LO Stat
Møllergata 10
0179 Oslo

Telefon: 23 06 83 00

lostat@lostat.no

 

 

Innhold:
Stein Erik Syrstad
stein.syrstad@lostat.no

Teknisk:
Heidi Kvalø Engelund
heidi@lomedia.no

LO Stat i Vestfold og Telemark

Vidar Lorang Larsen. Foto: Ole PalmstrømDistriktssekretær: Vidar-Lorang Larsen
Epost: vidar.larsen@lostat.no
Mobil: 928 80 271

Vestfold og Telemark, Vest-Viken og Øst-Viken
Distriktskontor i Sarpsborg.
Adresse: LO Stat Sarpsborg, Strandgt. 9, 1724 SARPSBORG


 

Aktuelt

  • Kurs om arbeidsmiljøloven

    LO Stat inviterer til kurs om AML. Målgruppe: tillitsvalgte og medlemmer i Staten og Spekter, fra Telemark, Vestfold, Buskerud og Østfold. Sted: Scandic Park hotell i Drammen. Dato/tid:17. januar, Kl. 0900 – 1600

  • Riktig og feil bruk av sosiale medier

    Kommunikasjon, retorikk og bruk av sosiale medier

    Mange ville lære om bruk av sosiale medier. LO Stat Sarpsborg distriktskontor inviterte til kurs på Quality hotell klubben i Tønsberg den 31.10 til 1.11.

  • Kurs i HTA, lokale forhandlinger i Staten

    Det er en del endringer i hovedtariffavtalen i Staten etter årets tariffoppgjør! LO Stat setter derfor opp ekstra kurs med fokus på de tillitsvalgte som skal ut i lokale forhandlinger. Kurset gjennomføres på Quality klubben hotell i Tønsberg den 9. september.

LO Stat fylkesutvalg, Vestfold og Telemark 2020          

Arbeidsutvalget

Leder: Terje Haugan, NFF    
Terje.haugan@gmail.com  93666808

Nestleder: Ester Romme Bakka, NTL
ester.romme.bakka@nav.no   95453544 

Sekretær: Marianne Nilsen, Fagforbundet Post
marianne.nilsen3@posten.no  97106855    

AU: Olav Borsheim, FO
Olav.borsheim@bufetat.no  46618389

AU: Lise Larsen, Fagforbundet
lise.larsen@fagforbundet.no  95453544  

FU/Vara AU: Bård Ekebrg Nilsen, NJF
baard.ekeberg.nilsen@banenor.no  90601705

FU/Vara AU: Rune Mathiassen, Fagforbundet
rune.mathiassen@fagforbundet.no, 

FU/Vara AU: Ingeborg Kivle, NFF
ingeborg.kivle@kriminalomsorg.no,  92866661

Styret

Kari Folkvord, FF bil 
kafo@skien.online.no

Geir Tollefsen, Fagforbundet Helse
Geir.tollefsen@siv.no, 95482338 

Wenche Kongerød, FO Helse
wenche.kongerod@gmail.com,

Mona Farsjø, NTL
mofar@mattilsynet.no , 91645892

Vara FU: Inge Eikeland, Fagforbundet Post
inge.eikelnad@posten.no,

Vara FU: Farshad Mohseni, FO
Farshad.mohseni@politiet.no, 45971260

Vara FU: Inge.blix-arna@bufetat.no, Fagforbundet Bufetat
inge.blix-arna@buftat.no,       

Vara FU: Per Morten Gjemble, NJF bil
gjembleservice@gmail.com

 

 

 

LO Stat
Møllergata 10
0179 Oslo

Telefon: 23 06 83 00

lostat@lostat.no

 

 

Innhold:
Stein Erik Syrstad
stein.syrstad@lostat.no

Teknisk:
Heidi Kvalø Engelund
heidi@lomedia.no