Hurtiglenker

Søk

Du er her:

LO Stat
Møllergata 10
0179 Oslo

Telefon: 23 06 83 00

lostat@lostat.no

 

 

Innhold:
Stein Erik Syrstad
stein.syrstad@lostat.no

Teknisk:
Heidi Kvalø Engelund
heidi@lomedia.no

LO Stat i Vestfold og Telemark

Vidar Lorang Larsen. Foto: Ole PalmstrømDistriktssekretær: Vidar-Lorang Larsen
Epost: vidar.larsen@lostat.no
Mobil: 928 80 271

Vestfold og Telemark, Vest-Viken og Øst-Viken
Distriktskontor i Sarpsborg.
Adresse: LO Stat Sarpsborg, Strandgt. 9, 1724 SARPSBORG


 

Aktuelt

  • Kurs om arbeidsmiljøloven

    LO Stat inviterer til kurs om AML. Målgruppe: tillitsvalgte og medlemmer i Staten og Spekter, fra Telemark, Vestfold, Buskerud og Østfold. Sted: Scandic Park hotell i Drammen. Dato/tid:17. januar, Kl. 0900 – 1600

  • Riktig og feil bruk av sosiale medier

    Kommunikasjon, retorikk og bruk av sosiale medier

    Mange ville lære om bruk av sosiale medier. LO Stat Sarpsborg distriktskontor inviterte til kurs på Quality hotell klubben i Tønsberg den 31.10 til 1.11.

  • Kurs i HTA, lokale forhandlinger i Staten

    Det er en del endringer i hovedtariffavtalen i Staten etter årets tariffoppgjør! LO Stat setter derfor opp ekstra kurs med fokus på de tillitsvalgte som skal ut i lokale forhandlinger. Kurset gjennomføres på Quality klubben hotell i Tønsberg den 9. september.

LO Stat fylkesutvalg, Vestfold 2019          

Arbeidsutvalget

Leder: Terje Haugan, NFF    
Terje.haugan@gmail.com, 93666808

Nestleder: Otto Odberg, NTL
Otto.odberg@nav.no, 93 88 33 71

Sekretær: Marianne Nilsen, Postkom
marianne.nilsen3@posten.no, 97106855

Merete Dahl, Fagforbundet
Merete.dahl@fagforbundet.no, 97539447    

Olav Borsheim, FO
Olav.borsheim@bufetat.no, 46618389

Distriktssekretær: Vidar - Lorang Larsen
Vidar.larsen@lostat.no, 92880271

Styret

Britt Bondal, NFF
Bhei-bon@online.no, 99797249

Christian Robak, Fagforbundet
Christian.Robak@siv.no, 906 43 036

Geir Tollefsen, Fagforbundet
Geir.tollefsen@siv.no, 95482338    

Farshad Mohseni, FO
Farshad.mohseni@politiet.no, 45971260

Arnt Karlsen, SL
arntbkarlsen@hotmail.com, 41620664

Jeanette Sogn, NTL
Jeanette.sogn@nav.no, 928 88 873

Vara: Lisbeth Næss, Fagforbundet
lisbeth.ness@siv.no        

Vara: Jan Nilsen, NJF
90550672

Vara: Glenn Stian Sæther, Postkom
Glennstian.sether@bring.no
    
Vara: Lene Cecilie Fon, NFF
Lene.cecilie.fon@kriminalomsorg.no, 45267146

Vara: Kristina Skjørdal-Kmetec, NTL
Kristina.skjordal-kmetec@nav.no, 41329576

 

 

LO Stat Telemark fylkesutvalg 2019    

Leder: Ingeborg Kivle, NFF
ingeborg.kivle@kriminalomsorg.no, 92866661

Nestleder: Lise Larsen, Fagforbundet
lise.larsen@fagforbundet.no, 95453544   

Sekretær: Ester Romme Bakka, NTL
ester.romme.bakka@nav.no ,  95453544 

AU medlem: Inge Eikeland, Postkom
inge.eikelnad@posten.no,
    
AU Medlem: Bård Ekebrg Nilsen, NJF
baard.ekeberg.nilsen@banenor.no, 90601705

Distriktssekretær: Vidar-Lorang Larsen
Vidar.larsen@lostat.no, 92880271
    
Styremedlem: Mona Farsjø, NTL
mofar@mattilsynet.no , 91645892

Styremedlem: Linda Pettersen, FO
linda.pettersen@telemark.fo.no ,

Styremedlem: Per Morten Gjemble, NJF bil
gjembleservice@gmail.com

Styremedlem: Roar Nordbø, NFF
roar.nordbo@kriminalomsorg.no , 91770330
    
Styremedlem: Kari Folkvord, NTF 
kafo@skien.online.no

Styremedlem: Ernst Walskaar, FLT
ernst.walskaar@vegvesen.no

Styremedlem: Geir Olav Tveit, SL
geirt@vfk.no

Vara: Oddvar Gran, FO
oddvar.gran@telemark.fo.no
    
Vara: Ole M Aanensen, NFF

Vara: Unni Kaasin, NTL Høgskolen
unni.kaasin@hit.no

Vara: Hege Fehn, NAF

hege.fehn@vegvesen.no

LO Stat
Møllergata 10
0179 Oslo

Telefon: 23 06 83 00

lostat@lostat.no

 

 

Innhold:
Stein Erik Syrstad
stein.syrstad@lostat.no

Teknisk:
Heidi Kvalø Engelund
heidi@lomedia.no