Hurtiglenker

Søk

Du er her:

LO Stat
Møllergata 10
0179 Oslo

Telefon: 23 06 83 00

lostat@lostat.no

 

 

Innhold:
Stein Erik Syrstad
stein.syrstad@lostat.no

Teknisk:
Heidi Kvalø Engelund
heidi@lomedia.no

LO Stat i Vest-Viken

Vidar Lorang Larsen. Foto: Ole PalmstrømDistriktssekretær: Vidar-Lorang Larsen
Epost: vidar.larsen@lostat.no
Mobil: 928 80 271

Vestfold og Telemark, Vest-Viken og Øst-Viken
Distriktskontor i Sarpsborg.
Adresse: LO Stat Sarpsborg, Strandgt. 9, 1724 SARPSBORG

 


 


 

Aktuelt

LO Stat fylkesutvalg Vest Viken 2020 

Arbeidsutvalget 

Leder: Eva Britt Farbu, Fagforbundet Helse
fagforbundet@vestreviken.no; eva-britt.farbu@vestreviken.no, 95730122

 Nestleder: Ove Andreas Solberg, Fagforbundet Bil
ove.andreas.solberg@fagforbundet.no, 99359708    

Sekretær: Jorunn Brunstad, NTL
Jorunn.brunstad@nav.no, 40629250

AU: Kari Anne Ljøterud, NFF
Kari.anne.ljoterud@kriminalomsorg.no, 47792012

AU: Trond Rekdal Henriksen, FO
trond.rekdal.henriksen@bufetat.no, 46618419

FU/Vara AU: Eskild Wølner, Postkom
Eskild.wolner@posten.no, 98878547

FU/Vara AU: Svein Arild Lunde, NJF
svein.arild.lunde@banenor.no, 

Styret:

FU: Truls Warholm, NJF
truls.warholm@vy.no, 48145268
    
FU: Børre Hoen, NLF
leder@drammen.lokmann.no, 98868437

FU: Kristine Bjella Stavn, Fagforbundet
kristine.bjella.stavn@fagforbundet.no, 91108811

FU: Paul Gep, SL
00paulgep@gmail.com, 47290245

Vara FU: Jan Dennè, Fagforbundet
Jan.denne@fagforbundet.no, 93422823
    
Vara FU: Torild Hals, NTL
Torild.g.hals@nav.no 

Vara FU: Børre Kappstad, NLF
kasserer@drammen.lokmann.no, 90082052    

LO Stat
Møllergata 10
0179 Oslo

Telefon: 23 06 83 00

lostat@lostat.no

 

 

Innhold:
Stein Erik Syrstad
stein.syrstad@lostat.no

Teknisk:
Heidi Kvalø Engelund
heidi@lomedia.no