Hurtiglenker

Søk

Du er her:

LO Stat
Møllergata 10
0179 Oslo

Telefon: 23 06 83 00

lostat@lostat.no

 

 

Innhold:
Stein Erik Syrstad
stein.syrstad@lostat.no

Teknisk:
Heidi Kvalø Engelund
heidi@lomedia.no

LO Stat i Trøndelag

Distriktssekretær: Lars Buenget Børseth
Epost: lars.borseth@lostat.no
Mobil: 957 41 253

Trøndelag og Møre og Romsdal
Distriktskontor i Trondheim
Adresse: LO Stat Trondheim, Olav Tryggvassonsgt. 5, 7011 TRONDHEIM

Aktuelt

  • Svein-Arild ble siste vinner. Vi gratulerer!

    Svein-Arild Gullvåg fra NTL NAV har vervet en kollega. For dette har han vunnet desembertrekninga av en flott rød DAB-radio.

  • Folkets Hus Trondheim

    Godt nyttår!

    Et aktivt år er tilbakelagt, et nytt aktivt år ligger foran oss

  • Vin   n

    Gratulerer Øystein!

    Øystein Herfindal fra Luftforsvarets musikkorps får tilsendt en flott, rød DAB-radio med LO Stats logo. Øystein ble nemlig trukket ut som vinner i vår vervekonkurranse, for november måned.

Arbeidsutvalget

Leder: Solveig Gangås
Tel: 99466911
E-post: solveig@fo.no

Nestleder:Stig Garberg-Johnsen
Tel.: 91174539
E-post: stig.garberg-johnsen@nav.no

Medlem: Atle Skjærvold 
Tel.: 91105916 
E-post:atle.skjaervold@posten.no

Medlem: Hege Trana
Tel.: 91541748
E-post: hege.trana@hnt.no

Medlem: Hege Kristin Eriksen
Tel.: 92261044
E-post: hkreriks@hotmail.com

Styret

Creo:

Jørgen Larsen
E-post: jorgen.larsen@ntnu.no
 

El og IT Forbundet

Øivind Juul Schjetne
Tel: 90133770
E-post: oivind.juul.schjetne@oneco.no
 
Leif Stene (vara)
Tel.: 90063651
E-post: leif.stene@oneco.no
 

Fagforbundet:

Hege Trana
Tel.: 91541748
E-post: hege.trana@hnt.no
 
Mikael Gullikstad
Tel:
E-post: mgullikstad@gmail.com
 
Ole Christian Bye
Tel.: 95526434
E-post: ole.bye@hotmail.com
 

Fagforbundet Post og Finans:

Kjell Otto Haugan 
Tel.: 91318032 
E-post: Kjell.Haugan@posten.no
 
Atle Skjærvold 
Tel.: 91105916 
E-post: atle.skjaervold@posten.no 
 
Jørgen Øvrewall (vara) 
E-post: jorgen.ovrewall@posten.no

 

Fellesforbundet

Cecilie Storø
Tel.: 90968161
E-post: cecilie.storo@veso.no

Bjørnar Rønning (vara)
Tel.: 90056450 
E-post: bjornar.ronning@felleskjopet.no
 

Fellesorganisasjonen FO:

Solveig Gangås
Tel.: 99466911
E-post: solveig@fo.no
 
Bente Aune Bragstad (vara)
Tel.: 91865623
E-post: bente.aune.bragstad@fo.no
 

Forbundet for Ledelse og Teknikk FLT:

IKKE OPPNEVNT
Tel.: 
E-post:
 
Håkon Neergaard (vara)
Tel.: 91782153
E-post: hakon.neergaard@vegvesen.no
 

Handel og Kontor:

Renate Wrangen
Tel.: 90833055
E-post: renatewrangen@gmail.com
 
VARA IKKE OPPNEVNT
Tel.:
E-post:

 

Norges Offisersforbund NOF:

Kristian Espenes
Tel.: 92840456
E-post: ke@nof.no
 
Stian Rasmussen
Tel.: 95135524
E-post: stirasmussen@outlook.com

 

Norsk Arbeidsmandsforbund NAF:

Jostein Kløvjan
Tel.: 91356440
E-post: jos-klo@online.no
  
Harald Ekremsæter (vara)
E-post: harekr@vegvesen.no
 

Norsk Fengsel og Friomsorgsforbund NFF:

Daniel Johnsen
Tel.: 92839383
E-post: daniel.johnsen@kriminalomsorg.no
 
Hege Kristin Eriksen (vara)
Tel.: 92261044
E-post: hkreriks@hotmail.com
 

Norsk Jernbaneforbund NJF:

Eric Berget
Tel.: 92637402
E-post: eric.berget@spordrift.no
 
Jomar Kvitland (vara)
Tel.: 91672949
E-post: jomar.kvitland@mantena.no
 

Norsk Lokomotivmannsforbund NLF:

Kjell S. Johansen
Tel.: 90079986
E-post: kjellsjo@online.no
 
Ola Einun Skorem (vara) 
Tel.: 98287322 
E-post: Einun80@gmail.com
 

Norsk Tjenestemannslag NTL:

Stig Garberg-Johnsen
Tel.: 91174539 
E-post: stig.garberg-johnsen@nav.no
 
Sturla Søpstad
Tel.: 91897579 
E-post: sturla.sopstad@ntnu.no

 

Marit Kaarstad
Tel.: 97172564
E-post: marit.kaarstad@nrk.no

Birgit Rennemo (vara)
Tel.: 98679059
E-post: birgit.rennemo@nav.no
 
Roy Sagen (vara)
Tel.: 91385309 
E-post: roy.sagen@avinor.no
 
Tom Christian Hammer (vara) 
Tel.: 41803633
E-post: thammer@mil.no
 

Skolenes Landsforbund SL:

Rigmor Bjerche
Tel.: 91382984 
E-post: rigbj@trondelagfylke.no
 
VARA IKKE OPPNEVNT 
Tel.:  
E-post: 

 

LO Stat
Møllergata 10
0179 Oslo

Telefon: 23 06 83 00

lostat@lostat.no

 

 

Innhold:
Stein Erik Syrstad
stein.syrstad@lostat.no

Teknisk:
Heidi Kvalø Engelund
heidi@lomedia.no