Hurtiglenker

Søk

Du er her:

LO Stat
Møllergata 10
0179 Oslo

Telefon: 23 06 83 00

lostat@lostat.no

 

 

Innhold:
Stein Erik Syrstad
stein.syrstad@lostat.no

Teknisk:
Heidi Kvalø Engelund
heidi@lomedia.no

LO Stat i Trøndelag

Distriktssekretær: Lars Buenget Børseth
Epost: lars.borseth@lostat.no
Mobil: 957 41 253

Distriktskontor:
LO Stat Trøndelag og Møre og Romsdal
Olav Tryggvasons g 5, 7011 Trondheim

Aktuelt

  • Vervepremie LO Stat

    Første vervepremie går til Daniel!

    Vi har i dag trukket den første av fire lokale vervepremier. Vinneren denne gang er Daniel Fjelly-Johnsen fra NFF ved Trondheim Fengsel. Gratulerer Daniel! (se konkurransereglene under hovedbildet)

  • Bli med!

    7 dager til første trekning

    Om en uke trekkes den første vinneren av vår vervekonkurranse. Bli med!

  • Velkommen til fellesskapet LO Stat

    Det nytter!

    LO Stats vervekonkurranse ser ut for å bli en suksess. Det drypper jevnt og trutt inn med navn på nye medlemmer til våre forbund.

 

ARBEIDSUTVALGET

Leder: Solveig Gangås
Tel: 99466911
 
Nestleder:Stig Garberg-Johnsen
Tel.: 91174539
 
Medlem: Atle Skjærvold 
Tel.: 91105916 
E-post: atle.skjaervold@posten.no
 
Medlem: Børge Tingstad
Tel.: 92237643
 
Medlem: Hege Kristin Eriksen
Tel.: 92261044

STYRET

EL og IT Forbundet

Øivind Juul Schjetne
Tel: 90133770
 
Leif Stene (vara)
Tel.: 90063651
 

Fagforbundet:

Børge Tingstad
Tel: 92237643
 
Mikael Gullikstad (vara)
Tel:
 
Elin Austmo
Tel.: 90515726
 
Hege Trana (vara)
Tel.: 91541748
 
John Olav Berdahl
Tel.: 41675177
 
Solveig Nordli (vara)
Tel.: 91355909
 

Fellesforbundet

Børge Ånesen
Tel.: 45147565
 

Fellesorganisasjonen FO:

Solveig Gangås
Tel.: 99466911
 
Bente Aune Bragstad (vara)
Tel.: 91865623
 

Forbundet for Ledelse og Teknikk FLT:

Håvard Berre
Tel.: 91734470
 
Håkon Neergaard (vara)
Tel.: 91782153
 

Handel og Kontor

Renate Wrangen
Tel.: 90833055
 

Musikernes Fellesorganisasjon MFO:

Øystein Herfindal
Tel.: 95245917
 
Jørgen Larsen (vara)
Tel.:
 

Norges Offisersforbund NOF:

Kristian Espenes
Tel.: 92840456
E-post: ke@nof.no
 
Stian Rasmussen (vara)
Tel.: 95135524
 

Norsk Arbeidsmandsforbund NAF:

Jostein Kløvjan
Tel.: 91356440
  
Harald Ekremsæter (vara)
Tel.:
 

Norsk Fengsel og Friomsorgsforbund NFF:

Daniel Johnsen
Tel.: 92839383
 
Hege Kristin Eriksen (vara)
Tel.: 92261044
 

Norsk Jernbaneforbund NJF:

Eric Berget
Tel.: 92637402
 
Jomar Kvitland (vara)
Tel.: 91672949
 

Norsk Lokomotivmannsforbund NLF:

Kjell S. Johansen
Tel.: 90079986
 
Ola Einun Skorem (vara) 
Tel.: 98287322 
E-post: Einun80@gmail.com  
 

Norsk Post og Kommunikasjonsforbund Postkom:

Kjell Otto Haugan 
Tel.: 91318032 
E-post: Kjell.Haugan@posten.no
 
Atle Skjærvold (vara) 
Tel.: 91105916 
E-post: atle.skjaervold@posten.no  
 
Tove K. Brekke 
Tel.: 90963795
E-post: tove.brekke@posten.no
 
Jørgen Øvrewall (vara) 
Tel.:
E-post: jorgen.ovrewall@posten.no  

 

Norsk Tjenestemannslag NTL:

Stig Garberg-Johnsen
Tel.: 91174539 
E-post: stig.garberg-johnsen@nav.no
 
Sturla Søpstad
Tel.: 91897579 
E-post: sturla.sopstad@ntnu.no
 
Marit Kaarstad
Tel.: 97172564
E-post: marit.kaarstad@nrk.no
 
Birgit Rennemo (vara)
Tel.: 98679059
E-post: birgit.rennemo@nav.no
 
Roy Sagen (vara)
Tel.: 91385309 
E-post: roy.sagen@avinor.no
 
Tom Christian Hammer (vara) 
Tel.: 41803633
E-post: thammer@mil.no
 

Norsk Transportarbeiderforbund NTF:

Bjørnar Rønning
Tel.: 90056450
E-post: bjornar.ronning@felleskjopet.no  
 
Gunnar Brurok (vara) 
Tel.: 99027718
E-post: gunnar_b@live.no  
 

Skolenes Landsforbund SL:

Rigmor Bjerche
Tel.: 91382984 
E-post: rigmor.bjerche@stfk.no
 
Robert Storholmen (vara) 
Tel.: 48360657 
E-post: robert.storholmen@ntfk.no   

 

LO Stat
Møllergata 10
0179 Oslo

Telefon: 23 06 83 00

lostat@lostat.no

 

 

Innhold:
Stein Erik Syrstad
stein.syrstad@lostat.no

Teknisk:
Heidi Kvalø Engelund
heidi@lomedia.no