Hurtiglenker

Søk

Du er her:

LO Stat
Møllergata 10
0179 Oslo

Telefon: 23 06 83 00

lostat@lostat.no

 

 

Innhold:
Stein Erik Syrstad
stein.syrstad@lostat.no

Teknisk:
Heidi Kvalø Engelund
heidi@lomedia.no

LO Stat i Trøndelag

Distriktssekretær: Lars Buenget Børseth
Epost: lars.borseth@lostat.no
Mobil: 957 41 253

Distriktskontor:
LO Stat Trøndelag og Møre og Romsdal
Olav Tryggvasons g 5, 7011 Trondheim

Aktuelt

  • Skift og turnus i Trondheim

    21 medlemmer fra 6 forbund deltar ved LO Stats tredagerskurs om skift og turnus som arrangeres i Trondheim denne uka. Arbeidstid og helse, lov- og avtalebestemmelser og arbeidsplanlegging er blant temaene på programmet.

  • Møre og Romsdal - Trøndelag 5 - 1!

    Av hittil seks trekninger av vervepremie har fem havnet i Møre og Romsdal. Trøndere; hvor er kampviljen?

  • Radio til Torunn!

    Vinneren av vår vervekonkurranse for august ble Torunn Michaelsen Hoel fra Fagforbundet i Møre og Romsdal. En flott, rød DAB-radio kommer i posten.

 

ARBEIDSUTVALGET

Leder: Solveig Gangås
Tel: 99466911
 
Nestleder:Stig Garberg-Johnsen
Tel.: 91174539
 
Sekretær: Elin Austmo
Tel: 90515726
 
Medlem: Børge Tingstad
Tel.: 92237643
 

STYRET

EL og IT Forbundet

Øivind Juul Schjetne
Tel: 90133770
 
Leif Stene (vara)
Tel.: 90063651
 

Fagforbundet:

Børge Tingstad
Tel: 92237643
 
Mikael Gullikstad (vara)
Tel:
 
Elin Austmo
Tel.: 90515726
 
Hege Trana (vara)
Tel.: 91541748
 
John Olav Berdahl
Tel.: 41675177
 
Solveig Nordli (vara)
Tel.: 91355909
 

Fellesforbundet

Børge Ånesen
Tel.: 45147565
 

Fellesorganisasjonen FO:

Solveig Gangås
Tel.: 99466911
 
Bente Aune Bragstad (vara)
Tel.: 91865623
 

Forbundet for Ledelse og Teknikk FLT:

Morten Sæther
Tel.: 41569450
 
Håvard Berre (vara)
Tel.: 91734470
 

Handel og Kontor

Renate Wrangen
Tel.: 90833055
 

Musikernes Fellesorganisasjon MFO:

Øystein Herfindal
Tel.: 95245917
 
Jørgen Larsen (vara)
Tel.:
 

Norges Offisersforbund NOF:

Kristian Espenes
Tel.: 92840456
E-post: ke@nof.no
 
Stian Rasmussen (vara)
Tel.: 95135524
 

Norsk Arbeidsmandsforbund NAF:

Jostein Kløvjan
Tel.: 91356440
  
Harald Ekremsæter (vara)
Tel.:
 

Norsk Fengsel og Friomsorgsforbund NFF:

Daniel Fjelly-Johnsen
Tel.: 92839383
 
Hege Kristin Eriksen (vara)
Tel.: 92261044
 

Norsk Jernbaneforbund NJF:

Jomar Kvitland
Tel.: 91672949
 
Eric Berget (vara)
Tel.: 92637402 E-post: Bereri@banenor.no  
 

Norsk Lokomotivmannsforbund NLF:

Kjell S. Johansen
Tel.: 90079986
 
Ola Einun Skorem (vara) 
Tel.: 98287322 
E-post: Einun80@gmail.com  
 

Norsk Post og Kommunikasjonsforbund Postkom:

Kjell Otto Haugan 
Tel.: 91318032 
E-post: Kjell.Haugan@posten.no
 
Atle Skjærvold (vara) 
Tel.: 91105916 
E-post: atle.skjaervold@posten.no  
 
Tove K. Brekke 
Tel.: 90963795
E-post: tove.brekke@posten.no
 
Jørgen Øvrewall (vara) 
Tel.:
E-post: jorgen.ovrewall@posten.no  

 

Norsk Tjenestemannslag NTL:

Stig Garberg-Johnsen
Tel.: 91174539 
E-post: stig.garberg-johnsen@nav.no
 
Sturla Søpstad (vara)
Tel.: 91897579 
E-post: sturla.sopstad@ntnu.no
 
Eva Jenssen 
Tel.: 40010037 
E-post: eva.jenssen@rvohrr.no
 
Birgit Rennemo (vara)
Tel.: 98679059
E-post: birgit.rennemo@nav.no
 
Oddmund Austheim 
Tel.: 93237176 
E-post: oddmund.roel.austheim@mattilsynet.no
 
Marit Kaarstad (vara) 
Tel.: 97172564
E-post: marit.kaarstad@nrk.no
 

Norsk Transportarbeiderforbund NTF:

Bjørnar Rønning
Tel.: 90056450
E-post: bjornar.ronning@felleskjopet.no  
 
Gunnar Brurok (vara) 
Tel.: 99027718
E-post: gunnar_b@live.no  
 

Skolenes Landsforbund SL:

Rigmor Bjerche
Tel.: 91382984 
E-post: rigmor.bjerche@stfk.no
 
Robert Storholmen (vara) 
Tel.: 48360657 
E-post: robert.storholmen@ntfk.no   

 

LO Stat
Møllergata 10
0179 Oslo

Telefon: 23 06 83 00

lostat@lostat.no

 

 

Innhold:
Stein Erik Syrstad
stein.syrstad@lostat.no

Teknisk:
Heidi Kvalø Engelund
heidi@lomedia.no