Hurtiglenker

Søk

Du er her:

LO Stat
Møllergata 10
0179 Oslo

Telefon: 23 06 83 00

lostat@lostat.no

 

 

Innhold:
Stein Erik Syrstad
stein.syrstad@lostat.no

Teknisk:
Heidi Kvalø Engelund
heidi@lomedia.no

LO Stat i Telemark

Vidar Lorang Larsen. Foto: Ole PalmstrømDistriktssekretær: Vidar-Lorang Larsen
Epost: vidar.larsen@lostat.no
Mobil: 928 80 271

Distriktskontor:
LO Stat, Telemark, Vestfold, Østfold og Buskerud
Strandgata 9, 1724 Sarpsborg.
Kontoret på kartet


 

Aktuelt

  • Stortinget

    Kunnskap om Den Norske modellen viktig

    Drøyt 50 medlemmer og tillitsvalgte ville lære om Stortinget, demokratiet, 3 parts samarbeid og den Norske modellen. LO Stat Sarpsborg distriktskontor tilbyr dette kurset en gang vært år og i går den 7. mars var den 8 gangen.

  • LO Stats distriktssekretærer pr januar 2017

    Travelt år i distriktene

    LO Stats distriktssekretærer har gått inn i et travelt år. Det blir ikke mye hvile for LO Stats uteapparat.

  • Kurs i rollen som tillitsvalgt

    Hovedavtalene, partsforholdet, organisasjonsarbeid, arbeidslivet, medlemsfordeler og verving. Målgruppe: Medlemmer og tillitsvalgte i Staten og Spektervirksomhetene. Påmeldingsfrist: 24. mars

LO Stat Fylkesutvalg, Telemark

Arbeidsutvalget

Leder: Ingeborg Kivle, NFF Epost: ingeborg.kivle@kriminalomsorg.no                                                                                                                           Mobil:928 66 661

Nestleder: Lise Larsen, Fagforbundet
Epost: Lise.larsen@fagforbundet.no
Mobil: 954 53 544

Sekretær: Ester Romme Bakka, NTL
Epost: ester.romme.bakka@nav.no
Mobil:

Inge Eikeland, Postkom
Epost: inge.eikeland@posten.no
Mobil:

Bård Ekeberg Nilsen, NJF
Epost: baard.ekeberg.nilsen@banenor.no
Mobil: 906 01 705
 

Styret

 

LO Stat
Møllergata 10
0179 Oslo

Telefon: 23 06 83 00

lostat@lostat.no

 

 

Innhold:
Stein Erik Syrstad
stein.syrstad@lostat.no

Teknisk:
Heidi Kvalø Engelund
heidi@lomedia.no