Hurtiglenker

Søk

Du er her:

LO Stat
Møllergata 10
0179 Oslo

Telefon: 23 06 83 00

lostat@lostat.no

 

 

Innhold:
Stein Erik Syrstad
stein.syrstad@lostat.no

Teknisk:
Heidi Kvalø Engelund
heidi@lomedia.no

LO Stat i Sør-Trøndelag

Distriktssekretær: Lars Buenget Børseth
Epost: lars.borseth@lostat.no
Mobil: 957 41 253

Distriktskontor:
LO Stat, Møre og Romsdal + Sør-Trøndelag:
Olav Tryggvasons g 5, 7011 Trondheim

Aktuelt

  • Valgkamp med kaffe og brosjyrer ved Marienborg 27 april
    Foto: Lars Buenget Børseth

    Kaffeaksjon til morgenfugler

    30 liter kaffe forsvant på et par timer da mer eller mindre våkne trøndere var på vei til jobb torsdag 27. april. Allerede kl 0600 var LO Stat på plass ved togstoppen ved Marienborg og flere hundre arbeidstakere var innom for en kopp kaffe og en brosjyre.

  • Kommunikasjon, retorikk og bruk av sosiale medier
    Foto: Lars Buenget Børseth

    Kommunikasjonskurs i Trondheim

    - Hvilke ord fenger vår oppmerksomhet og hvilke ord drukner i mengden? Kristian Brustad, leder i LO Media Kommunikasjon startet kurset med å vise både gode og mindre vellykkede formuleringer fra ulike nettsteder, aviser og plakater.

  • Invitasjon til kurset Tariffoppgjør i staten

    10. - 10. mai, Møtesenteret i 4 etasje Målgruppe: Tillitsvalgte og medlemmer i staten. Målsetting for kurset: Kursdeltakerne skal lære hva et tariffoppgjør er og gangen i dette. Vi går gjennom begrepsbruk, hvem er partene og hva forhandler de om, krav og hvordan reguleres lønna vår.

ARBEIDSUTVALGET

Leder: 
Solveig Gangås     (FO)
Tel.: 99466911
E-post: solveig@fo-sortrondelag.no 

Nestleder:
Stig Garberg-Johnsen (NTL)
Tel.: 91174539
E-post: stig.garberg-johnsen@nav.no  

Medlemmer: 
Bjørg Dinesen (Postkom)
Tel.: 94818590
E-post: bjorg.dinesen@posten.no

Torill Lund
Tel.: 90686017
E-post: torill.lund@hotmail.com
 
Børge Tingstad (Fagf.)
Tel.: 92237643
E-post: borge.tingstad@fagforbundet.no  
 

STYRET
 

El&It Forbundet:

Øivind Juul Schjetne
Tel.: 90133770
E-post: oivind.juul.schjetne@no.relacom.com

Fagforbundet:
Grete Yri
Tel.: 91746558
E-post: grete.yri@fagforbundet.no

Anton Stenhaug (vara)
Tel.:
E-post: anton.stenhaug@stolav.no
 
Børge Tingstad
Tel.: 92237643
E-post: borge.tingstad@fagforbundet.no  

Fellesforbundet

Beata Stoum
Tel.: 95452378
E-post: bstoum@yahoo.no

Børge Ånesen (vara)
Tel.: 45147565
E-post: borge.anesen@fellesforbundet.no  

Fellesorganisasjonen FO:

Solveig Gangås
Tel.: 99466911
E-post: solveig@fo-sortrondelag.no
 
Grethe Helen Jensen (vara)
Tel.: 99322004
E-post: grethe.helen.jensen@stolav.no

Forbundet for Ledelse og Teknikk FLT:

Jo Forren
Tel.:    
E-post: jo.forren@vegvesen.no  

Morten Sæther (vara)
Tel.:
E-post: morten.saether@vegvesen.no  

Handel og Kontor

Renate Wrangen
Tel.: 90833055
E-post: renatewrangen@gmail.com  

Musikernes Fellesorganisasjon MFO:
Øystein Herfindal
Tel.: 95245917
E-post: oyherfin@yahoo.com  

Norges Offisersforbund NOF:

Kristian Espenes
Tel.: 92840456
E-post: ke@nof.no  

Norsk Arbeidsmandsforbund NAF:

Thor Bjarne Nygård
Tel.: 91782151
E-post: thor.nygaard@vegvesen.no

Nina Pedersen (vara)
Tel.: 95160259
E-post: nina.pedersen@vegvesen.no

Norsk Fengsel og Friomsorgsforbund NFF:

Stein Olav Erlandsen
Tel.: 98230016
E-post: steinolaverlandsen@gmail.com
 
Daniel Johnsen (vara)
Tel.: 
E-post: daniel.johnsen@kriminalomsorg.no  

Norsk Jernbaneforbund NJF:

Jomar Kvitland
Tel.: 91672949
E-post: jomar.kvitland@mantena.no

Eric Berget (vara)
Tel.: 926 37 402
E-post: Bereri@banenor.no 

Norsk Lokomotivmannsforbund NLF:

Bård Kosberg
Tel.: 90839376
E-post: bard.kosberg@gmail.com

Georg Knudsen (vara)
Tel.: 91672340
E-post: geoknuds@gmail.com

Norsk Post og Kommunikasjonsforbund Postkom:

Bjørg Dinesen
Tel.: 94818590
E-post: bjorg.dinesen@posten.no

Pål Meistad (vara)
Tel.: 92057252
E-post: pal.meistad@posten.no

Tove Kristin Brekke
Tel.: 90963795
E-post: tove.brekke@posten.no

Atle Skjærvold (vara)
Tel.: 91105916
E-post: atle.skjaervold@posten.no  

Norsk Tjenestemannslag NTL:

Stig Garberg-Johnsen
Tel.: 91174539
E-post: stig.garberg-johnsen@nav.no
 
Sturla Søpstad (vara)
Tel.: 91897579
E-post: sturla.sopstad@ntnu.no

Torill Lund
Tel.: 90686017
E-post: torill.lund@hotmail.com
 
Eva Jenssen (vara)
Tel.: 40010037
E-post: eva.jenssen@rvohrr.no
  
Marit Kaarstad
Tel.: 97172564
E-post: marit.kaarstad@nrk.no

Eli-Karin Færøy (vara)
Tel.: 41200299
E-post: eli-karin.faroy@nrk.no  

Skolenes Landsforbund SL:

Rigmor Bjerche
Tel.: 91382984
E-post: rigmor.bjerche@stfk.no

LO Stat
Møllergata 10
0179 Oslo

Telefon: 23 06 83 00

lostat@lostat.no

 

 

Innhold:
Stein Erik Syrstad
stein.syrstad@lostat.no

Teknisk:
Heidi Kvalø Engelund
heidi@lomedia.no