Hurtiglenker

Søk

Du er her:

LO Stat
Møllergata 10
0179 Oslo

Telefon: 23 06 83 00

lostat@lostat.no

 

 

Innhold:
Stein Erik Syrstad
stein.syrstad@lostat.no

Teknisk:
Heidi Kvalø Engelund
heidi@lomedia.no

LO Stat i Sogn og Fjordane

Distriktssekretær Merethe EngstrømDistriktssekretær: Merethe Engstrøm
Epost: merethe.engstrom@lostat.no
Mobil: 412 09 677

NY ADRESSE fra 2. januar 2018:

LO Stat Hordaland og Sogn og Fjordane
Lars Hillesgate 19, 5008 Bergen

 

 

Aktuelt

  • NY FRIST! Kurs i kommunikasjon, retorikk og bruk av sosiale media

    LO Stat Hordaland og Sogn og Fjordane inviterer til kurs i kommunikasjon, retorikk og bruk av sosiale media. Kurset starter 24. januar kl 12:00 og avsluttes 25. januar kl 14:00. Målgruppa er tillitsvalde og medlemmer i Staten og Spekter i Sogn og Fjordane. Påmeldingsfrist: 13. januar.

  • Vardekonferansen, logo

    Vardekonferansen 2016

    Årets Vardekonferanse blir på Fleischers hotell på Voss 19.-20. oktober! Temaet er Velferdsstaten og den nye økonomien. Innledere: Helga Pedersen, Helene Bank, Bent Sofus Tranøy, Sara Bell, Fanny Voldnes, Magnus Marsdal, Marte Gerhardsen og Are Tomasgard. Konferansen er gratis men vi må ha bindende påmelding pga lunsjer og ev. hotellrom. Deltakerne forventes å bruke billigste reisemåte, buss eller tog. Andre reisemåter som egen bil eller taxi må avtales med distriktssekretær på forhånd.

  • Kurs: Lokale forhandlinger i staten

    Det er en del endringer i Hovedtariffavtalen i staten etter årets tariffoppgjør, og det settes derfor opp kurs 13. september for tillitsvalgte som skal gjennomføre lokale forhandlinger.

Arbeidsutvalet i Sogn og Fjordane

Leiar: Ann Kristin Nygård, FO
Epost: leder@sognogfjordane.fo.no
Mobil: 958 66 852

Nestleiar: Terje Nordgulen, Postkom
Epost: terje.nordgulen@posten.no
Mobil: 975 80 104

Sekretær: Randi Aven, Fagforbundet
Epost: randi.aven@helse-forde.no
Mobil: 908 81 148

Medlem: Per Kinden, NTL
Epost: per.kinden@nav.no
Mobil: 922 70 660

1.vara: Mariann Svingen, FLT veg
Epost: Mariann.svingen@vegvesen.no
Mobil: 951 91 858

2.vara: Geir Tufte, SL
Epost: geir.tufte@sfj.no
Mobil: 901 45 462


Styret i Sogn og Fjordane

FO
Trude Elisabeth Fardal (vara)
Epost: trude.elisabeth.fardal@bufetat.no
Mobil: 466 19 353

Postkom
Hans Petter Gilleshammer (vara)
Epost: hap-gil@online.no
Mobil: 482 30901

Fagforbundet
Ralf Einar Johannessen
Epost: ralf.einar.johansen@fagforbundet.no
Mobil: 482 75 596

Kari Daltveit (vara)
Epost: kari.daltveit@fagforbundet.no
Mobil: 952 67 679

Mariann Hundsnes (vara)
Epost: fagforbundet.avd.747@gmail.com
Mobil: 975 99 201

NTL
Alison Molland (vara)
Epost: alison.molland@difi.no
Mobil: 909 60 633

FLT veg
Odd Mario Andersen (vara)
Epost: oander@vegvesen.no
Mobil: 909 42 141

SL
Gry Tokvam (vara)
Epost: gry.tokvam@sfj.no
Mobil: 905 94 942

EL&IT
Svein Johnsen
Epost: sjjohnse@online.no
Mobil: 957 98 657

Odd Hammarseth (vara)
Epost: odd.hammarseth@no.relacom.com
Mobil: 909 57 879

HK
Helge Storvik
Epost: helge.storvik@vinmonopolet.no
Mobil:975 07 629

Manglar vararepresentant

NTF
Geir Arne Strømnæss
Epost: gas@transportarbeider.no
Mobil: 900 33 662

Asgeir Ripe (vara)
Epost: a-ripe@online.no
Mobil: 918 96 387

MFO
Bjørn Gisle Seter
Epost: bgseter@hotmail.com
Mobil: 971 17 557

Manglar vararepresentant

NFF
Roy Egil Stadheim
Epost: roy.stadheim@kriminalomsorg.no
Mobil: 908 68 179

Manglar vararepresentant

NAF
Manglar  representant
Manglar vararepresentant

LO Stat
Møllergata 10
0179 Oslo

Telefon: 23 06 83 00

lostat@lostat.no

 

 

Innhold:
Stein Erik Syrstad
stein.syrstad@lostat.no

Teknisk:
Heidi Kvalø Engelund
heidi@lomedia.no