Hurtiglenker

Søk

Du er her:

LO Stat
Møllergata 10
0179 Oslo

Telefon: 23 06 83 00

lostat@lostat.no

 

 

Innhold:
Stein Erik Syrstad
stein.syrstad@lostat.no

Teknisk:
Heidi Kvalø Engelund
heidi@lomedia.no

LO Stat i Sogn og Fjordane

Merethe Engstrøm, distriktssekretærDistriktssekretær: Merethe Engstrøm
Epost: merethe.engstrom@lostat.no
Mobil: 412 09 677

Adresse: LO Stat Hordaland + Sogn og Fjordane
Teatergaten 34, 5015 Bergen

Aktuelt

Fylkeskartellet i Sogn og Fjordane 2015

ARBEIDSUTVALET:

Leiar:
Terje Nordgulen, Postkom
Mobil: 975 80 104
terje.nordgulen@posten.no

Nestleiar:
Jarle Jan Tonheim, SL
Mobil: 404 58 241
jarle.tonheim@sfj.no

Sekretær:
Randi Aven, Fagforbundet
Mobil: 90881148
randi.aven@helse-forde.no

Medlem:
Per Kinden, NTL
Mobil:  92270660
per.kinden@nav.no

Vara:
Odd Mario Andersen, FLT Veg
mobil: 909 42 141
oander@vegvesen.no

Vara:
Ann-Kristin Nygård, FO
Mobil: 95 86 68 52
leder@sognogfjordane.fo.no

 

 

 

STYRET

  • Svein Johnsen. Mobil: 957 98 657. sjjohnse@online.no
  • Vara: Odd Hammerseth. odd.hammarseth@relacom.no
  • Ralf Einar Johannessen. 482 75 596. ralf.einar.johansen@fagforbundet.no
  • Vara: Mariann Hundsnes. 975 99 201. fagforbundet.avd747@gmail.com
  • Vara: Randi Aven. 908 81 148. randi.aven@helse-forde.no
  • Vara: Mariann Svingen. 951 91 858. mariann.svingen@vegvesen.no
  • Vara: Trude Elisabeth Farda. 466 19 353. trude.elisabeth.fardal@bufetat.no
  • Helge Storvik. 975 07 629. helge.storvik@vinmonopolet.no
  • Bjørn Gisle Seter. 971 17 557. bgseter@hotmail.com
  • Bjørn Knudse. 911 31 446. bjorn.knudsen@sognapost.no
  • Vara: Roy Egil Stadheim. 908 68 179. roy.stadheim@kriminalomsorg.no
  • Alison Molland NTL Difi 90960633 alison.molland@difi.no
  • Vara: Rune Loftesnes. 970 37 317. rune.loftesnes@avinor.no
  • Vara: Monica Røsandhaug Grov. 900 13 220. monica.rosandhaug.grov@helfo.no
  • Inge Kirketeig. 918 96 321. inge.kirketeig@transportarbeider.no
  • Vara: Hans Petter Gilleshammer. 482 30 901. hap-gil@online.no
  • Vara: Geir Tufte. 901 45 462. geir.tufte@sfj.no

LO Stat
Møllergata 10
0179 Oslo

Telefon: 23 06 83 00

lostat@lostat.no

 

 

Innhold:
Stein Erik Syrstad
stein.syrstad@lostat.no

Teknisk:
Heidi Kvalø Engelund
heidi@lomedia.no