Hurtiglenker

Søk

Du er her:

LO Stat
Møllergata 10
0179 Oslo

Telefon: 23 06 83 00

lostat@lostat.no

 

 

Innhold:
Stein Erik Syrstad
stein.syrstad@lostat.no

Teknisk:
Heidi Kvalø Engelund
heidi@lomedia.no

LO Stat i Rogaland

Distriktssekretær: Odd Helge Henriksen
Epost: odd.henriksen@lostat.no

Mobil: 918 57 209

Distriktskontor:
LO Stat Rogaland og Agderfylkene
Folkets Hus, Løkkenveien 22, 4008 Stavanger

Epost: lostat.stavanger@lostat.no
Mobil: 91857209 - Tlf: 51 50 02 60 - Fax: 51 50 02 01

 

 

Aktuelt

  • Rollen som tillitsvalgt

    LO Stat inviterer til kurset Rollen som tillitsvalgt 20. - 22. mars på Scandic Maritim Hotell, Haugesund. Kurset er ment for nye tillitsvalgte og tillitsvalgte som trenger en oppfriskning i rollen som tillitsvalgt og avtaleverket.

  • Kurs i konfliktdempende adferd

    Kurs i konfliktdempende atferd

    1. februar ble det avholdt et 1-dagers kurs i håndtering av vanskelige samtaler, konflikter, trusler og vold på arbeidsplassen i Stavanger.

  • LO Stats distriktssekretærer pr januar 2017

    Travelt år i distriktene

    LO Stats distriktssekretærer har gått inn i et travelt år. Det blir ikke mye hvile for LO Stats uteapparat.

LO STAT Rogaland Fylkesutvalg 2019                
                
Arbeidsutvalget                

Leder: Kari Marie Pedersen, FO
karimarie@forogaland.no,    90737013
                
Nestleder: Bjørn Ove Hersdal, NTL
bjorn.hersdal@skatteetaten.no, 94522525
                
Per Jo Jenseg, NTL
per.jo.jenseg@nav.no, 92436113
            
Synnøve Haugland, Fagforbundet
synnove.haugland@fagforbundet.no, 90709798
            
Elin Sabine Hognestad, NFF
Elin.Sabine.Hognestad@kriminalomsorg.no, 97674597
 

Øvrige styremedlemmer med vararepresentanter

Inge Vidar Lone, NTF
inge.vidar.lone@transportarbeider.no, 48389285
                
Vara: Torgeir Thorsen, NTF
torgeir.thorsen@transportarbeider.no, 93247176
                
Bjørn Randeberg, I&E
bjorn.randeberg@npd.no, 90958918
            
Vara: Per Henning Sæle, I&E
per.henning.saele@npd.no, 99292803
                
Distriktsrepesentant: Henriette.Braut Brunes, FO
henriette.braut.brunes@kriminalomsorg.no    
                
Vara: Hilde Slotnes, FO
Hilde@forogaland.no    
                
Vara: Eirin Kvadsheim, FO
eirin.kvadsheim@nav.no    
                
Knut Sigve Stene, NLF
ksstene@lyse.net, 99184267
            
Vara: Holger Forsberg, NLF
hfors1100@gmail.com, 47351837
                
Eivind Svensen, NJF
eivind.svensen@banenor.no, 91650230
                
Svein Inge Svendsen, NJF
svein.inge.svendsen@nsb.no, 45418785
            
Vara: Benjamin Vold, NJF        
                
Vara: Rainer Kaehler, NJF
Rainer.Kaehler@banenor.no, 47450605
                
Odd-Geir Brandal, Postkom
odd-geir.brandal@posten.no, 92407718
                
Ann-Gunn Jonassen, Postkom
ann-gunn.jonassen@posten.no    
            
Vara: Jarle Eide, Postkom
jarle.eide@posten.no, 95778090
                
Terje Olsen, NTL
terje.olsen@mattilsynet.no, 48130920
                
Distriktsrepresentant: Frode Rasmussen, NTL
frode.klubben.rasmussen@sjofartsdir.no, 97525927
                
Vara: Rasmus Rydland, NTL
rasmus.rydland@nav.no, 90723865
                
Gaute Vikdal, Creo
gautevikdal@me.com, 93228189
lurgaute@gmail.com, 51677254

Vara: Emma Hagenstrøm, Creo
emmahagenstrom@hotmail.com, 95860387

Trond Helland, Fagforbundet
trond.helland@fagforbundet.no, 91538075
            
Egil Olsen, Fagforbundet
egil.olsen@fagforbundet.no, 91004687

Distriktsrepresentant: Morten Nyborg, Fagforbundet
morten.nyborg@bufetat.no    
                
Vara: Torill Herigstad, Fagforbundet
torill.herigstad@fagforbundet.no    
            
Vara: Signe Sirevaag Thorsen, Fagforbundet
signe.sirevaag.thorsen@rogfk.no    
                
Vara: Monika Schrøder, Fagforbundet
monica.schrøder@fagforbundet.no    
                
Vara: Irene Andersen Dris, NFF
irene.a.dris@lyse.net, 41103414            
                
Distriktssekretær, Rogaland og Agder:
Odd Helge Henriksen, LO Stat
odd.henriksen@lostat.no, 91857209
 

LO Stat
Møllergata 10
0179 Oslo

Telefon: 23 06 83 00

lostat@lostat.no

 

 

Innhold:
Stein Erik Syrstad
stein.syrstad@lostat.no

Teknisk:
Heidi Kvalø Engelund
heidi@lomedia.no