Hurtiglenker

Søk

Du er her:

LO Stat
Møllergata 10
0179 Oslo

Telefon: 23 06 83 00

lostat@lostat.no

 

 

Innhold:
Stein Erik Syrstad
stein.syrstad@lostat.no

Teknisk:
Heidi Kvalø Engelund
heidi@lomedia.no

LO Stat i Østfold

Vidar Lorang Larsen. Foto: Ole PalmstrømDistriktssekretær: Vidar-Lorang Larsen
Epost: vidar.larsen@lostat.no
Mobil: 928 80 271

Distriktskontor:
LO Stat, Telemark, Vestfold, Østfold og Buskerud
Strandgata 9, 1724 Sarpsborg
Kontoret på kartet


 

Aktuelt

  • diskusjon i plenum

    Godt gjennomført IA kurs

    Drøyt 30 engasjerte tillitsvalgte og verneombud bidro til innholdsrikt kortkurs om inkluderende arbeidsliv over 2 dager i Tønsberg den 20 til 21. januar. At deltakerne er fra ulike virksomheter i hhv Staten og Spekter, har ulike roller enten som VO eller tillitsvalgt og med kort og lang erfaring rundt IA avtalen, gjør at kurset fylles med gode diskusjoner og læring.

  • Kurs i "Den norske modellen"

    LO Stat inviterer til kurs på temaet: Den norske modellen og 3 partssamarbeid. Sted: Stortinget i Oslo, kl. 10.00 torsdag 10. mars 2016.

  • Bli med på kurs!

    LO Stat inviterer til kurs i avtalen om inkluderende arbeidsliv på Quality klubben hotell i Tønsberg, 20. – 21. januar 2016.

LO Stat fylkesutvalg Østfold 2019

Leder/AU: Morten Olsen, Postkom OAØ krets
Morten.olsen@posten.no, 91178357    
    
Nestleder/AU: Marius Bjørndalen, Fagforbundet
Marius.Bjorndalen@so-hf.no, 90910459
    
Sekretær/AU: Lene Holstad, Fagforbundet
Lene.holstad@so-hf.no, 92042110
        
AU medlem: Elin Grønnevik, NTL
Elin.Gronnevik@nav.no, 45265302    

AU medlem: Thor Heine Jakobshaug, NLF
studieutvalg@lokmann.no, 48003693

AU medlem: Vidar-Lorang Larsen, LO Stat Distriktskontoret
Vidar.larsen@lostat.no, 9288027

Styremedlem: Espen Midtfjeld, NAF 
Espen.midtfjeld@vegvesen.no, 95159687    

Styremedlem: David Andre Forsell, fo
leder@ostfold.fo.no, 47973545

Styremedlem: Chris Larsen, NFF
Chris.larsen@kriminalomsorg.no, 92837552    
    
Styremedlem: Rene Utgård, Fagforbundet
Rene.utgaard@so-hf.no, 94056842    
    
Styremedlem: Nina Halvorsen, Postkom
Nina.halvorsen@posten.no, 95293340    

Styremedlem: Jon Oddvar Holthe, SL
Jonhol5@ostfoldfk.no, 95275133
    
Styremedlem: Helge Øystrøm, NJF
Leder114@njfbil.no, 45395677    
    
Styremedlem: Stefan Fiko, EL&IT
stefan@elogit-ostfold.no, 95079181    

Vara: Finn Solberg, NJF
Leder14@njfbil.no 
        
Vara: Hege Engen, NTL
Hege.engen@nav.no, 92830438

Siv Tangen, SL
sivtan@ostfoldfk.no

Kristian Aasgaard, NLF
studieutvalg@ostfold.lokmann.no 
    
Vara: Jan Remi Hægre, NJF
hegjan@jbv.no, 91655075    

Morten Roger Olsen, FO
Morten-roger.olsen@sarpsborg.com, 95224854

LO Stat
Møllergata 10
0179 Oslo

Telefon: 23 06 83 00

lostat@lostat.no

 

 

Innhold:
Stein Erik Syrstad
stein.syrstad@lostat.no

Teknisk:
Heidi Kvalø Engelund
heidi@lomedia.no