Hurtiglenker

Søk

Du er her:

LO Stat
Møllergata 10
0179 Oslo

Telefon: 23 06 83 00

lostat@lostat.no

 

 

Innhold:
Stein Erik Syrstad
stein.syrstad@lostat.no

Teknisk:
Heidi Kvalø Engelund
heidi@lomedia.no

LO Stat i Østfold

Vidar Lorang Larsen. Foto: Ole PalmstrømDistriktssekretær: Vidar-Lorang Larsen
Epost: vidar.larsen@lostat.no
Mobil: 928 80 271

Distriktskontor:
LO Stat, Telemark, Vestfold, Østfold og Buskerud
Strandgata 9, 1724 Sarpsborg
Kontoret på kartet


 

Aktuelt

  • Offentlige etater er i en kontinuerlig omstillingsprosess. Da er det viktig at vi er trygge på omstillingsprosesser, og klarer å skape trygghet blant våre medlemmer, sier Torunn Aag fra Forbundet for ledelse og teknikk

    Mange vil lære om omstilling

    Statens Vegvesen står foran store endringer. Torunn Aag ønsker å være i forkant, ved å gå på kurset Omstilling i staten.

  • Stortinget

    Kunnskap om Den Norske modellen viktig

    Drøyt 50 medlemmer og tillitsvalgte ville lære om Stortinget, demokratiet, 3 parts samarbeid og den Norske modellen. LO Stat Sarpsborg distriktskontor tilbyr dette kurset en gang vært år og i går den 7. mars var den 8 gangen.

  • LO Stats distriktssekretærer pr januar 2017

    Travelt år i distriktene

    LO Stats distriktssekretærer har gått inn i et travelt år. Det blir ikke mye hvile for LO Stats uteapparat.

LO Stat fylkesutvalg Østfold 2019

Leder/AU: Morten Olsen, Postkom OAØ krets
Morten.olsen@posten.no, 91178357    
    
Nestleder/AU: Marius Bjørndalen, Fagforbundet
Marius.Bjorndalen@so-hf.no, 90910459
    
Sekretær/AU: Lene Holstad, Fagforbundet
Lene.holstad@so-hf.no, 92042110
        
AU medlem: Elin Grønnevik, NTL
Elin.Gronnevik@nav.no, 45265302    

AU medlem: Thor Heine Jakobshaug, NLF
studieutvalg@lokmann.no, 48003693

AU medlem: Vidar-Lorang Larsen, LO Stat Distriktskontoret
Vidar.larsen@lostat.no, 9288027

Styremedlem: Espen Midtfjeld, NAF 
Espen.midtfjeld@vegvesen.no, 95159687    

Styremedlem: David Andre Forsell, fo
leder@ostfold.fo.no, 47973545

Styremedlem: Chris Larsen, NFF
Chris.larsen@kriminalomsorg.no, 92837552    
    
Styremedlem: Rene Utgård, Fagforbundet
Rene.utgaard@so-hf.no, 94056842    
    
Styremedlem: Nina Halvorsen, Postkom
Nina.halvorsen@posten.no, 95293340    

Styremedlem: Jon Oddvar Holthe, SL
Jonhol5@ostfoldfk.no, 95275133
    
Styremedlem: Helge Øystrøm, NJF
Leder114@njfbil.no, 45395677    
    
Styremedlem: Stefan Fiko, EL&IT
stefan@elogit-ostfold.no, 95079181    

Vara: Finn Solberg, NJF
Leder14@njfbil.no 
        
Vara: Hege Engen, NTL
Hege.engen@nav.no, 92830438

Siv Tangen, SL
sivtan@ostfoldfk.no

Kristian Aasgaard, NLF
studieutvalg@ostfold.lokmann.no 
    
Vara: Jan Remi Hægre, NJF
hegjan@jbv.no, 91655075    

Morten Roger Olsen, FO
Morten-roger.olsen@sarpsborg.com, 95224854

LO Stat
Møllergata 10
0179 Oslo

Telefon: 23 06 83 00

lostat@lostat.no

 

 

Innhold:
Stein Erik Syrstad
stein.syrstad@lostat.no

Teknisk:
Heidi Kvalø Engelund
heidi@lomedia.no