Hurtiglenker

Søk

Du er her:

LO Stat
Møllergata 10
0179 Oslo

Telefon: 23 06 83 00

lostat@lostat.no

 

 

Innhold:
Stein Erik Syrstad
stein.syrstad@lostat.no

Teknisk:
Heidi Kvalø Engelund
heidi@lomedia.no

LO Stat i Østfold

Vidar Lorang Larsen. Foto: Ole PalmstrømDistriktssekretær: Vidar-Lorang Larsen
Epost: vidar.larsen@lostat.no
Mobil: 928 80 271

Distriktskontor:
LO Stat, Telemark, Vestfold, Østfold og Buskerud
Strandgata 9, 1724 Sarpsborg
Kontoret på kartet


 

Aktuelt

  • Stortinget

    Kunnskap om Den Norske modellen viktig

    Drøyt 50 medlemmer og tillitsvalgte ville lære om Stortinget, demokratiet, 3 parts samarbeid og den Norske modellen. LO Stat Sarpsborg distriktskontor tilbyr dette kurset en gang vært år og i går den 7. mars var den 8 gangen.

  • LO Stats distriktssekretærer pr januar 2017

    Travelt år i distriktene

    LO Stats distriktssekretærer har gått inn i et travelt år. Det blir ikke mye hvile for LO Stats uteapparat.

  • Kurs i rollen som tillitsvalgt

    Hovedavtalene, partsforholdet, organisasjonsarbeid, arbeidslivet, medlemsfordeler og verving. Målgruppe: Medlemmer og tillitsvalgte i Staten og Spektervirksomhetene. Påmeldingsfrist: 24. mars

LO Stat fylkesutvalg, Østfold

Arbeidsutvalget 2017

Leder: Morten Olsen, Postkom
Epost: morten.olsen@posten.no
Mobil: 911 78 357

Nestleder: Rune Jacobsen, Fagforbundet
Epost: Rune.jakobsen@so-hf.no
Mobil: 958 02 126

Sekretær: Hilde Myhrer, NFF
Epost: Hilde.myhrer@kriminalomsorg.no
Mobil: 902 40 899

AU medlem: Elin Grønnevik, NTL
Epost: elin.gronnevik@nav.no
Mobil: 452 65 302

AUmedlem: Elisabeth Løkkevik Olsen,NJF    Epost: elisabeth.lokkevik.olsen@banenor.no                                                                                                          Mobil: 957 77 029        
 

Styret

LO Stat
Møllergata 10
0179 Oslo

Telefon: 23 06 83 00

lostat@lostat.no

 

 

Innhold:
Stein Erik Syrstad
stein.syrstad@lostat.no

Teknisk:
Heidi Kvalø Engelund
heidi@lomedia.no