Hurtiglenker

Søk

Du er her:

LO Stat
Møllergata 10
0179 Oslo

Telefon: 23 06 83 00

lostat@lostat.no

 

 

Innhold:
Stein Erik Syrstad
stein.syrstad@lostat.no

Teknisk:
Heidi Kvalø Engelund
heidi@lomedia.no

LO Stat i Østfold

Vidar Lorang Larsen. Foto: Ole PalmstrømDistriktssekretær: Vidar-Lorang Larsen
Epost: vidar.larsen@lostat.no
Mobil: 928 80 271

Distriktskontor:
LO Stat, Telemark, Vestfold, Østfold og Buskerud
Strandgata 9, 1724 Sarpsborg
Kontoret på kartet


 

Aktuelt

  • FULLT KURS! Populært og viktig kurs! Konflikthåndtering, vold og trusler i arbeidslivet.

    Kurs i konflikthåndtering, vold og trusler i arbeidslivet avholdes på Best Western hotell i Horten den 23. april. Hvordan takle konflikter og møte trakassering, vold og trusler. Hvilke ansvar har arbeidsgiver, tillitsvalgt, verneombud og ansatte. Hvordan forebygge. Kurset har tidligere hatt stor pågang, så det er først til mølla! Meld deg på nå. Påmeldingsfristen er 27. mars.

  • Kurs på Stortinget: «Den Norske modellen»

    Vil du lære litt og få kjennskap til Stortinget og over 200 års historie om den Norske modellen. Kurset avholdes torsdag 12. mars i Oslo. Påmeldingsfrist er 6. mars. Det pleier å være stor pågang, så her er det først til mølla! Meld deg på i dag:)

  • Kurs på Stortinget " Den Norske Modellen"

    Vil du lære litt og få kjennskap til Stortinget og over 200 års historie om den Norske modellen. Kurset avholdes torsdag 12. mars i Oslo. Påmeldingsfrist er 6. mars. Det pleier å være stor pågang, så her er det først til mølla! Meld deg på i dag:)

LO Stat fylkesutvalg Østfold 2019

Leder/AU: Morten Olsen, Postkom OAØ krets
Morten.olsen@posten.no, 91178357    
    
Nestleder/AU: Marius Bjørndalen, Fagforbundet
Marius.Bjorndalen@so-hf.no, 90910459
    
Sekretær/AU: Lene Holstad, Fagforbundet
Lene.holstad@so-hf.no, 92042110
        
AU medlem: Elin Grønnevik, NTL
Elin.Gronnevik@nav.no, 45265302    

AU medlem: Thor Heine Jakobshaug, NLF
studieutvalg@lokmann.no, 48003693

AU medlem: Vidar-Lorang Larsen, LO Stat Distriktskontoret
Vidar.larsen@lostat.no, 9288027

Styremedlem: Espen Midtfjeld, NAF 
Espen.midtfjeld@vegvesen.no, 95159687    

Styremedlem: David Andre Forsell, fo
leder@ostfold.fo.no, 47973545

Styremedlem: Chris Larsen, NFF
Chris.larsen@kriminalomsorg.no, 92837552    
    
Styremedlem: Rene Utgård, Fagforbundet
Rene.utgaard@so-hf.no, 94056842    
    
Styremedlem: Nina Halvorsen, Postkom
Nina.halvorsen@posten.no, 95293340    

Styremedlem: Jon Oddvar Holthe, SL
Jonhol5@ostfoldfk.no, 95275133
    
Styremedlem: Helge Øystrøm, NJF
Leder114@njfbil.no, 45395677    
    
Styremedlem: Stefan Fiko, EL&IT
stefan@elogit-ostfold.no, 95079181    

Vara: Finn Solberg, NJF
Leder14@njfbil.no 
        
Vara: Hege Engen, NTL
Hege.engen@nav.no, 92830438

Siv Tangen, SL
sivtan@ostfoldfk.no

Kristian Aasgaard, NLF
studieutvalg@ostfold.lokmann.no 
    
Vara: Jan Remi Hægre, NJF
hegjan@jbv.no, 91655075    

Morten Roger Olsen, FO
Morten-roger.olsen@sarpsborg.com, 95224854

LO Stat
Møllergata 10
0179 Oslo

Telefon: 23 06 83 00

lostat@lostat.no

 

 

Innhold:
Stein Erik Syrstad
stein.syrstad@lostat.no

Teknisk:
Heidi Kvalø Engelund
heidi@lomedia.no