Hurtiglenker

Søk

Du er her:

LO Stat
Møllergata 10
0179 Oslo

Telefon: 23 06 83 00

lostat@lostat.no

 

 

Innhold:
Stein Erik Syrstad
stein.syrstad@lostat.no

Teknisk:
Heidi Kvalø Engelund
heidi@lomedia.no

LO Stat i Oslo og omegn

 

Arild Kjempekjenn. Foto:Stein SyrstadDistriktssekretær: Arild Kjempekjenn
Epost:arild.kjempekjenn@lostat.no
Mobil: 910 08 933

Innlandet, Oslo og Omegn
Distriktskontor på Hamar.
Adresse:  LO Stat Hamar, Folkets hus,
Torggata 91 Postboks 4459, Bedriftssenteret, 2326 HAMAR

Aktuelt

  • Mange spørsmål om skift og turnus

    LO Stats kurs om skift og turnusordninger er etterspurt. 9. - 11. april deltok 26 medlemmer fra Oslo og Akershus på kurs med Jørund Hassel som kursleder og orakel.

  • Delta i medlemsdebatten

    Hvilke krav mener du er de viktigste LO skal stille til de politiske partiene foran stortingsvalget i 2013? Kom med innspill.

AU LO Stat Oslo og Omegn

Leder: Bjørn Ingar Skogvang (Fagforbundet)
466 17185 (mob)
E-post: bjorn.ingar.skogvang@bufetat.no

Nestleder: Dag Anfindsen (NFF)
908 49 797(mob)
E-post: dag.anfindsen@kriminalomsorg.no

Sekretær: Odd Ravn (FO)
900 51 901 (mob)
E-post: odd.ravn@akershus.fo.no

Synneva Aga (NTL)
971 08 744 (mob)
E-post: synneva.aga@nav.no

Gro Tarud (Postkom)
478 64 153 (mob)
E-post: gtarud@online.no

VARA:

Håkon Kvidal (CREO)
920 54 443
E-post: Hakon.Kvidal@nmh.no 

Elin Dale (NFF)
E-post: elin.dale@kriminalomsorg.no

Frank Harrald Frøkedal (NJF)
464 24 518
E-post: frank.harald.ostberg.frokedal@vy.no

 

LO Stat
Møllergata 10
0179 Oslo

Telefon: 23 06 83 00

lostat@lostat.no

 

 

Innhold:
Stein Erik Syrstad
stein.syrstad@lostat.no

Teknisk:
Heidi Kvalø Engelund
heidi@lomedia.no