Hurtiglenker

Søk

Du er her:

LO Stat
Møllergata 10
0179 Oslo

Telefon: 23 06 83 00

lostat@lostat.no

 

 

Innhold:
Stein Erik Syrstad
stein.syrstad@lostat.no

Teknisk:
Heidi Kvalø Engelund
heidi@lomedia.no

LO Stat i Oslo og Akershus

 

Arild Kjempekjenn. Foto:Stein SyrstadDistriktssekretær: Arild Kjempekjenn
Epost:arild.kjempekjenn@lostat.no
Mobil: 910 08 933

Distriktskontor:
LO Stat Oslo og Akershus, Hedmark og Oppland
Torggata 91, 2317 Hamar

Aktuelt

  • Invitasjon til kurs

    LO Stat Hedmark, Oppland, Oslo og Akershus inviterer til kurs i Organisasjonskunnskap. Kurset blir avholdt på Quality Hotel Strand, Gjøvik i tidsrommet 18.januar – 21.januar 2016. Søknadsfrist: 22.desember 2015

  • Bli med på tariffkonferanse i høst!

    19.10: Tariffkonferanse for Oslo og Akershus på Oslo Kongressenter. 29.10: Tariffkonferanse for Hedmark og Oppland på Scandic Ringsaker. Sett av dato. Vi kommer tilbake med informasjon om påmelding.

  • Lær mer om Pensjon og AML!

    LO Stat Oslo/Akershus, Hedmark og Oppland har tre dagskonferanser i høst.

AU – fylkesutvalget i OSLO OG AKERSHUS:

Leder: Jacob Solgaard (NJF)
474 17586 (mob)
E-post: jacob.solgaard@me.com

Nestleder: Dag Anfindsen (NFF)
908 49797(mob)
E-post: dag.anfindsen@kriminalomsorg.no

Sekretær: Per Morten Ellewsen (NOF)
932 23199 (mob)
E-post: permorten.ellewsen@gmail.com

Odd Ravn (FO)
900 51901 (mob)
E-post: odd.ravn@akershus.fo.no

Synneva Aga (NTL)
971 08 744 (mob)
E-post: synneva.aga@nav.no

VARA:

Bjørn Ingar Skogvang (Fagforbundet)
466 17185 (mob)
E-post: bjorn.ingar.skogvang@bufetat.no

Gro Tarud (Postkom)
478 64 153 (mob)
E-post: gtarud@online.no

Julie Isabell Løvdal
916 47 551 (mob)
E-post: julieisabelll@gmail.com

Distriktsrepresentanter:

Trond Pettersen (NFF)
23 30 15 00 (j) / 917 59766 (mob)
E-post: trond.pettersen@kriminalomsorg.no

Michael Tung
916 53 093 (mob)
E-post: michael.tung@getmail.no

 

 

 

LO Stat
Møllergata 10
0179 Oslo

Telefon: 23 06 83 00

lostat@lostat.no

 

 

Innhold:
Stein Erik Syrstad
stein.syrstad@lostat.no

Teknisk:
Heidi Kvalø Engelund
heidi@lomedia.no