Hurtiglenker

Søk

Du er her:

LO Stat
Møllergata 10
0179 Oslo

Telefon: 23 06 83 00

lostat@lostat.no

 

 

Innhold:
Stein Erik Syrstad
stein.syrstad@lostat.no

Teknisk:
Heidi Kvalø Engelund
heidi@lomedia.no

LO Stat i Oppland

 

Arild Kjempekjenn. Foto:Stein SyrstadDistriktssekretær: Arild Kjempekjenn
Epost:arild.kjempekjenn@lostat.no
Mobil: 910 08 933

Distriktskontor:
LO Stat Oslo og Akershus, Hedmark og Oppland
Torggata 91, 2317 Hamar

 

Aktuelt

  • Kurs i tariffoppgjør

    LO Stat inviterer til kurs i tariffoppgjør 26.april i Oslo Kongressenter. Kursdeltakerne skal lære gangen i et tariffoppgjør. Dette berører begrepsbruk, hvem forhandler, hvilke krav kan stilles og hva regulerer lønna vår, ytre og indre påvirkninger. Målgruppe: Tillitsvalgte i Staten og Spektervirksomhetene. Påmeldingsfrist: 10.april 2018

  • Vervepremie for Februar går til Tor Kristian

    Vi har i dag trukket vervepremien for februar måned. Vinneren i Februar ble Tor Kristian Godlien fra NTL Forsvaret. Vi gratulerer.

  • Første vervepremie går til Hans Kristian

    Vi har i dag trukket første vervepremie lokalt. Vinneren i januar ble Hans Kristian Tvedte fra NFF. Vi gratulerer.

Arbeidsutvalget:

Leder: Trond Ruste
975 32 880 (mob)
E-post: trond.ruste@vegvesen.no

Nestleder: Lisbeth B. Grandalen
913 69 963 (mob)
E-post: Leder@oppland.fo.no

Sekretær: Solvår Rønningen
911 63 936 (mob)
​E-post: solvaar.roenningen@gmail.com

Medlem: Geir Tore Land
990 83 336 (mob)
E-post: gland@mil.no

LO Stat
Møllergata 10
0179 Oslo

Telefon: 23 06 83 00

lostat@lostat.no

 

 

Innhold:
Stein Erik Syrstad
stein.syrstad@lostat.no

Teknisk:
Heidi Kvalø Engelund
heidi@lomedia.no