Hurtiglenker

Søk

Du er her:

LO Stat
Møllergata 10
0179 Oslo

Telefon: 23 06 83 00

lostat@lostat.no

 

 

Innhold:
Stein Erik Syrstad
stein.syrstad@lostat.no

Teknisk:
Heidi Kvalø Engelund
heidi@lomedia.no

LO Stat i Møre og Romsdal

Distriktssekretær: Lars Buenget Børseth
Epost: lars.borseth@lostat.no
Mobil: 957 41 253

Trøndelag og Møre og Romsdal
Distriktskontor i Trondheim
Adresse: LO Stat Trondheim, Olav Tryggvassonsgt. 5, 7011 TRONDHEIM
 

Aktuelt

  • Sterk konkurranse om den siste radioen!

    Vervekonkurransen topper seg i april, men det er ikke for sent! Du har like stor vinnersjanse om du verver et nytt medlem som de som verver flere. Send navn, adresse, forbund og arbeidssted på nye medlemmer til lostat.trondheim@lostat.no og vinn en DAB-radio eller iPad!

  • Gratulerer Sissel!

    Sissel Giske fra Fagforbundet ved Ålesund sykehus har vervet en kollega i mars. Dermed ble hun med i trekningen, og vant, i vår vervekonkurranse. Gratulerer Sissel! Konkurransen fortsetter også i april.

  • Trekning straks over påske!

    Vi minner om vår vervekonkurranse. Straks over påske foretar vi trekningen for mars måned. Verv en kollega og vinn flotte premier!

ARBEIDSUTVALGET

Leder: Karl S. Olsen 
Tel.: 90500516
E-post: karl.olsen@kystverket.no 

Nestleder: Hilde Furnes Johannessen
Tel.: 93439568
E-post: hilde.furnes.johannessen@helse-mr.no    

Medlem: Knut Magne Beitveit
Tel.: 91646384
E-post: knut.beitveit@posten.no

Medlem: Mike Antonsen
Tel.: 41281335
E-post: mike.antonsen@avinor.no

Medlem: Torunn Michaelsen Hoel
Tel.: 45046534
E-post: Torunn.Michaelsen.Hoel@helse-mr.no


STYRET

El&It Forbundet:

IKKE OPPNEVNT
Tel.: 
E-post: 

Stig Andre Heggem (vara) 
Tel.: 95024643
E-post: stig.heggem@elogit.no

Fagforbundet:

Hilde Furnes Johannessen
Tel.: 93439568
E-post: hilde.furnes.johannessen@helse-mr.no

Mariann Gussiås Svendsen
Tel.:
E-post: mariann.gussias.svendsen@helse-mr.no

Kari Gro Monsås (vara)
Tel.: 41694474
E-post: kari.gro.monsas@helse-mr.no

Torunn Michaelsen Hoel (vara)
Tel.: 45046534
E-post: Torunn.Michaelsen.Hoel@helse-mr.no  

Fagforbundet Post og Finans:

Knut Magne Beitveit
Tel.: 91646384
E-post: knut.beitveit@posten.no

Knut Marius Lydvo (vara)
Tel.: 99466735
E-post: knut.lydvo@posten.no

Fellesforbundet:

Joakim Hagen
Tel.: 93673157
E-post: joakim_hagen_93@hotmail.com
 
Åge Johansen Bjørke (vara)
Tel.: 90190305
E-post: oggybj@yahoo.no

Fellesorganisasjonen FO:

Jarle Rovde
Tel.: 92236591
E-post: leiar@fo-moreogromsdal.no

Forbundet for Ledelse og Teknikk FLT:

Torunn Aag
Tel.: 91844246
E-post: torunn.aag@vegvesen.no
 
Thomas Skogvold (vara)
Tel.: 97607424
E-post: thomas.skogvold@vegvesen.no

Norsk Arbeidsmandsforbund NAF:

Karl S. Olsen
Tel.: 90500516
E-post: karl.olsen@kystverket.no

Norsk Fengsel og Friomsorgsforbund NFF:

Ine Kristin Engbakken
Tel.: 94299692
E-post: Ine.Kristin.Engbakken@kriminalomsorg.no  

Marina Sørensen (vara)
Tel.:              
E-post: Marina.Sorensen2@kriminalomsorg.no

Norsk Jernbaneforbund NJF:

Kjell Torbjørn Løndal
Tel.: 98070515
E-post: kl@njfbil.no

Olaf Antonsen (vara)
Tel.: 92095692
E-post: trudeolaf@gmail.com

Norsk Tjenestemannslag NTL:

Renate Holsbøvåg-Lyngstad
Tel.: 95253987
E-post: renate.holsbovag.olsen@nav.no
   
Mike Antonsen
Tel.: 41281335
E-post: mike.antonsen@avinor.no

 

LO Stat
Møllergata 10
0179 Oslo

Telefon: 23 06 83 00

lostat@lostat.no

 

 

Innhold:
Stein Erik Syrstad
stein.syrstad@lostat.no

Teknisk:
Heidi Kvalø Engelund
heidi@lomedia.no