Hurtiglenker

Søk

Du er her:

LO Stat
Møllergata 10
0179 Oslo

Telefon: 23 06 83 00

lostat@lostat.no

 

 

Innhold:
Stein Erik Syrstad
stein.syrstad@lostat.no

Teknisk:
Heidi Kvalø Engelund
heidi@lomedia.no

LO Stat i Møre og Romsdal

Distriktssekretær: Lars Buenget Børseth
Epost: lars.borseth@lostat.no
Mobil: 957 41 253

Distriktskontor:
LO Stat, Møre og Romsdal + Sør-Trøndelag:
Olav Tryggvasons g 5, 7011 Trondheim

 

Aktuelt

  • Endringer i LO Stat Møre og Romsdal

    Samir Jelin (FLT) skifter jobb og går dermed ut av fylkesutvalget. Torunn Aag rykker dermed opp fra varaplassen til å bli FLTs faste representant. Ny vara er Thomas Skogvold

  • Og vinneren ble...?

    ...Elisabeth Kirkholm fra Fagforbundet. Når vi i denne omgang avslutter vår vervekonkurranse var det Elisabeth som stakk av med den siste, røde LO Stat-radioen. Gratulerer!

  • Sterk konkurranse om den siste radioen!

    Vervekonkurransen topper seg i april, men det er ikke for sent! Du har like stor vinnersjanse om du verver et nytt medlem som de som verver flere. Send navn, adresse, forbund og arbeidssted på nye medlemmer til lostat.trondheim@lostat.no og vinn en DAB-radio eller iPad!

ARBEIDSUTVALGET

Leder: Karl S. Olsen (NAF) 
Tel.: 90500516
E-post: karl.olsen@kystverket.no   


Nestleder: Hilde Furnes Johannessen (Fagf.)
Tel.: 93439568
E-post: hilde.furnes.johannessen@helse-mr.no    

Sekretær: Knut Marius Lydvo (Postkom) 
Tel.: 99466735
E-post: knut.lydvo@posten.no  

Medlem: Mike Antonsen
Tel.: 41281335
E-post: mike.antonsen@avinor.no

Medlem: Torunn Michaelsen Hoel
Tel.: 45046534
E-post: Torunn.Michaelsen.Hoel@helse-mr.no


STYRET

El&It Forbundet:

Egil Arild Svensli
Tel.: 95894328 
E-post: egil.svensli@statnett.no 

Stig Andre Heggem (vara) 
Tel.: 95024643
E-post: stig.heggem@elogit.no

Fagforbundet:

Hilde Furnes Johannessen
Tel.: 93439568
E-post: hilde.furnes.johannessen@helse-mr.no  
 
Kari Gro Monsås (vara)
Tel.: 41694474
E-post: kari.gro.monsas@helse-mr.no  

Mariann Gussiås Svendsen
Tel.:
E-post: mariann.gussias.svendsen@helse-mr.no  

Torunn Michaelsen Hoel (vara)
Tel.: 45046534
E-post: Torunn.Michaelsen.Hoel@helse-mr.no  

Fellesorganisasjonen FO:

Jarle Rovde
Tel.: 92236591
E-post: leiar@fo-moreogromsdal.no  

Forbundet for Ledelse og Teknikk FLT:

Torunn Aag
Tel.: 91844246
E-post: torunn.aag@vegvesen.no
 
Thomas Skogvold (vara)
Tel.: 97607424
E-post: thomas.skogvold@vegvesen.no

Norsk Arbeidsmandsforbund NAF:

Karl S. Olsen
Tel.: 90500516
E-post: karl.olsen@kystverket.no

Norsk Fengsel og Friomsorgsforbund NFF:

Egil Johnsen
Tel.: 98611248
E-post: egil57johnsen@hotmail.com

Marina Sørensen (vara)
Tel.:              
E-post: Marina.Sorensen2@kriminalomsorg.no

Norsk Jernbaneforbund NJF:

Kjell Torbjørn Løndal
Tel.: 98070515
E-post: kjell.londal@gmail.com

Olaf Antonsen (vara)
Tel.: 92095692
E-post: trudeolaf@gmail.com

Postkom:

Knut Marius Lydvo
Tel.: 99466735
E-post: knut.lydvo@posten.no

Knut Magne Beitveit (vara)
Tel.: 91646384
E-post: knut.beitveit@posten.no

Norsk Tjenestemannslag NTL:

Renate Holsbøvåg-Lyngstad
Tel.: 95253987
E-post: renate.holsbovag.olsen@nav.no
   
Mike Antonsen
Tel.: 41281335
E-post: mike.antonsen@avinor.no  

Norsk Transportarbeiderforbund NTF:

Åge Johansen Bjørke
Tel.: 90190305
E-post: oggybj@yahoo.no

 

LO Stat
Møllergata 10
0179 Oslo

Telefon: 23 06 83 00

lostat@lostat.no

 

 

Innhold:
Stein Erik Syrstad
stein.syrstad@lostat.no

Teknisk:
Heidi Kvalø Engelund
heidi@lomedia.no