Hurtiglenker

Søk

Du er her:

LO Stat
Møllergata 10
0179 Oslo

Telefon: 23 06 83 00

lostat@lostat.no

 

 

Innhold:
Stein Erik Syrstad
stein.syrstad@lostat.no

Teknisk:
Heidi Kvalø Engelund
heidi@lomedia.no

LO Stat i Møre og Romsdal

Distriktssekretær: Lars Buenget Børseth
Epost: lars.borseth@lostat.no
Mobil: 957 41 253

Distriktskontor:
LO Stat, Møre og Romsdal + Sør-Trøndelag:
Olav Tryggvasons g 5, 7011 Trondheim

 

Aktuelt

  • Sterk konkurranse om den siste radioen!

    Vervekonkurransen topper seg i april, men det er ikke for sent! Du har like stor vinnersjanse om du verver et nytt medlem som de som verver flere. Send navn, adresse, forbund og arbeidssted på nye medlemmer til lostat.trondheim@lostat.no og vinn en DAB-radio eller iPad!

  • Gratulerer Sissel!

    Sissel Giske fra Fagforbundet ved Ålesund sykehus har vervet en kollega i mars. Dermed ble hun med i trekningen, og vant, i vår vervekonkurranse. Gratulerer Sissel! Konkurransen fortsetter også i april.

  • Trekning straks over påske!

    Vi minner om vår vervekonkurranse. Straks over påske foretar vi trekningen for mars måned. Verv en kollega og vinn flotte premier!

ARBEIDSUTVALGET

Leder: Karl S. Olsen (NAF) 
Tel.: 90500516
E-post: karl.olsen@kystverket.no   


Nestleder: Hilde Furnes Johannessen (Fagf.)
Tel.: 93439568
E-post: hilde.furnes.johannessen@helse-mr.no    

Sekretær: Knut Marius Lydvo (Postkom) 
Tel.: 99466735
E-post: knut.lydvo@posten.no  

Medlem: Mike Antonsen
Tel.: 41281335
E-post: mike.antonsen@avinor.no

Medlem: Torunn Michaelsen Hoel
Tel.: 45046534
E-post: Torunn.Michaelsen.Hoel@helse-mr.no


STYRET

El&It Forbundet:

Egil Arild Svensl
Tel.: 95894328 
E-post: egil.svensli@statnett.no 

Stig Andre Heggem (vara) 
Tel.: 95024643
E-post: stig.heggem@elogit.no

Fagforbundet:

Hilde Furnes Johannessen
Tel.: 93439568
E-post: hilde.furnes.johannessen@helse-mr.no  
 
Kari Gro Monsås (vara)
Tel.: 41694474
E-post: kari.gro.monsas@helse-mr.no  

Mariann Gussiås Svendsen
Tel.:
E-post: mariann.gussias.svendsen@helse-mr.no  

Torunn Michaelsen Hoel (vara)
Tel.: 45046534
E-post: Torunn.Michaelsen.Hoel@helse-mr.no  

Fellesorganisasjonen FO:

Jarle Rovde
Tel.: 92236591
E-post: leiar@fo-moreogromsdal.no  

Forbundet for Ledelse og Teknikk FLT:

Samir Jelin
Tel.: 91732241
E-post: samir.jelin@vegvesen.no
 
Torunn Aag (vara)
Tel.: 91844246
E-post: torunn.aag@vegvesen.no

Norsk Arbeidsmandsforbund NAF:

Karl S. Olsen
Tel.: 90500516
E-post: karl.olsen@kystverket.no

Norsk Fengsel og Friomsorgsforbund NFF:

Egil Johnsen
Tel.: 98611248
E-post: egil57johnsen@hotmail.com

Marina Sørensen (vara)
Tel.:              
E-post: Marina.Sorensen2@kriminalomsorg.no

Norsk Jernbaneforbund NJF:

Kjell Torbjørn Løndal
Tel.: 98070515
E-post: kjell.londal@gmail.com

Olaf Antonsen (vara)
Tel.: 92095692
E-post: trudeolaf@gmail.com

Postkom:

Knut Marius Lydvo
Tel.: 99466735
E-post: knut.lydvo@posten.no

Knut Magne Beitveit (vara)
Tel.: 91646384
E-post: knut.beitveit@posten.no

Norsk Tjenestemannslag NTL:

Renate Holsbøvåg Olsen
Tel.: 95253987
E-post: renate.holsbovag.olsen@nav.no
   
Mike Antonsen
Tel.: 41281335
E-post: mike.antonsen@avinor.no  

Norsk Transportarbeiderforbund NTF:

Morten Andre Stokke
Tel.: 45139865
E-post: morten.andre.stokke@hotmail.no

LO Stat
Møllergata 10
0179 Oslo

Telefon: 23 06 83 00

lostat@lostat.no

 

 

Innhold:
Stein Erik Syrstad
stein.syrstad@lostat.no

Teknisk:
Heidi Kvalø Engelund
heidi@lomedia.no