Hurtiglenker

Søk

Du er her:

LO Stat
Møllergata 10
0179 Oslo

Telefon: 23 06 83 00

lostat@lostat.no

 

 

Innhold:
Stein Erik Syrstad
stein.syrstad@lostat.no

Teknisk:
Heidi Kvalø Engelund
heidi@lomedia.no

LO Stat i Møre og Romsdal

Distriktssekretær: Lars Buenget Børseth
Epost: lars.borseth@lostat.no
Mobil: 957 41 253

Distriktskontor:
LO Stat, Møre og Romsdal + Sør-Trøndelag:
Olav Tryggvasons g 5, 7011 Trondheim

 

Aktuelt

  • Bli med!

    Vervearbeidet fortsetter!

    Lønnsoppgjøret er straks i havn, offentlig tjenestepensjon er landet. Når sommerferien er avviklet starter vi opp vår vervekonkurranse igjen.

  • Endringer i LO Stat Møre og Romsdal

    Samir Jelin (FLT) skifter jobb og går dermed ut av fylkesutvalget. Torunn Aag rykker dermed opp fra varaplassen til å bli FLTs faste representant. Ny vara er Thomas Skogvold

  • Og vinneren ble...?

    ...Elisabeth Kirkholm fra Fagforbundet. Når vi i denne omgang avslutter vår vervekonkurranse var det Elisabeth som stakk av med den siste, røde LO Stat-radioen. Gratulerer!

ARBEIDSUTVALGET

Leder: Karl S. Olsen (NAF) 
Tel.: 90500516
E-post: karl.olsen@kystverket.no   


Nestleder: Hilde Furnes Johannessen (Fagf.)
Tel.: 93439568
E-post: hilde.furnes.johannessen@helse-mr.no    

Sekretær: Knut Marius Lydvo (Postkom) 
Tel.: 99466735
E-post: knut.lydvo@posten.no  

Medlem: Mike Antonsen
Tel.: 41281335
E-post: mike.antonsen@avinor.no

Medlem: Torunn Michaelsen Hoel
Tel.: 45046534
E-post: Torunn.Michaelsen.Hoel@helse-mr.no


STYRET

El&It Forbundet:

Egil Arild Svensl
Tel.: 95894328 
E-post: egil.svensli@statnett.no 

Stig Andre Heggem (vara) 
Tel.: 95024643
E-post: stig.heggem@elogit.no

Fagforbundet:

Hilde Furnes Johannessen
Tel.: 93439568
E-post: hilde.furnes.johannessen@helse-mr.no  
 
Kari Gro Monsås (vara)
Tel.: 41694474
E-post: kari.gro.monsas@helse-mr.no  

Mariann Gussiås Svendsen
Tel.:
E-post: mariann.gussias.svendsen@helse-mr.no  

Torunn Michaelsen Hoel (vara)
Tel.: 45046534
E-post: Torunn.Michaelsen.Hoel@helse-mr.no  

Fellesorganisasjonen FO:

Jarle Rovde
Tel.: 92236591
E-post: leiar@fo-moreogromsdal.no  

Forbundet for Ledelse og Teknikk FLT:

Torunn Aag
Tel.: 91844246
E-post: torunn.aag@vegvesen.no
 
Thomas Skogvold (vara)
Tel.: 97607424
E-post: thomas.skogvold@vegvesen.no

Norsk Arbeidsmandsforbund NAF:

Karl S. Olsen
Tel.: 90500516
E-post: karl.olsen@kystverket.no

Norsk Fengsel og Friomsorgsforbund NFF:

Egil Johnsen
Tel.: 98611248
E-post: egil57johnsen@hotmail.com

Marina Sørensen (vara)
Tel.:              
E-post: Marina.Sorensen2@kriminalomsorg.no

Norsk Jernbaneforbund NJF:

Kjell Torbjørn Løndal
Tel.: 98070515
E-post: kjell.londal@gmail.com

Olaf Antonsen (vara)
Tel.: 92095692
E-post: trudeolaf@gmail.com

Postkom:

Knut Marius Lydvo
Tel.: 99466735
E-post: knut.lydvo@posten.no

Knut Magne Beitveit (vara)
Tel.: 91646384
E-post: knut.beitveit@posten.no

Norsk Tjenestemannslag NTL:

Renate Holsbøvåg Olsen
Tel.: 95253987
E-post: renate.holsbovag.olsen@nav.no
   
Mike Antonsen
Tel.: 41281335
E-post: mike.antonsen@avinor.no  

Norsk Transportarbeiderforbund NTF:

Morten Andre Stokke
Tel.: 45139865
E-post: morten.andre.stokke@hotmail.no

LO Stat
Møllergata 10
0179 Oslo

Telefon: 23 06 83 00

lostat@lostat.no

 

 

Innhold:
Stein Erik Syrstad
stein.syrstad@lostat.no

Teknisk:
Heidi Kvalø Engelund
heidi@lomedia.no