Hurtiglenker

Søk

Du er her:

LO Stat
Møllergata 10
0179 Oslo

Telefon: 23 06 83 00

lostat@lostat.no

 

 

Innhold:
Stein Erik Syrstad
stein.syrstad@lostat.no

Teknisk:
Heidi Kvalø Engelund
heidi@lomedia.no

Innlandet

Arild Kjempekjenn. Foto:Stein SyrstadDistriktssekretær: Arild Kjempekjenn
Epost:arild.kjempekjenn@lostat.no
Mobil: 910 08 933

Innlandet, Oslo og Omegn
Distriktskontor på Hamar.
Adresse:  LO Stat Hamar, Folkets hus,
Torggata 91 Postboks 4459, Bedriftssenteret, 2326 HAMAR

Aktuelt

  • LO Stats distriktssekretærer pr januar 2017

    Travelt år i distriktene

    LO Stats distriktssekretærer har gått inn i et travelt år. Det blir ikke mye hvile for LO Stats uteapparat.

  • Bli med på kurs i samfunnspåvirkning

    LO Stat inviterer til deltakelse på kurset Samfunnspåvirkning. Kurset blir avholdt ved Scandic Hotel Ringsaker i tidsrommet 29.11 – 02.12.2016.

  • Foto: Lars Buenget Børseth

    Fellessamling på Røros

    LO Stat Hedmark, Oppland og Sør-Trøndelag møttes til felles styresamling med kurs på Røros 22. – 24. februar 2016. Fagbevegelsens oppbygging og fylkeskartellenes rolle og oppgaver sto på programmet.

Kontaktinformasjon:
 

AU LO Stat Innlandet

Leder: Lisbeth B. Grandalen
913 69 963
E-post:
lisbeth.grandalen@fo.no

Nest leder: Tor Kristian Godlien
976 70 967
E-post:
tkgo@online.no

Sekretær: Trond Ruste
975 32 880
​E-post:
trond.ruste@vegvesen.no

Medlemmer: 
Mali Solvang
918 15 026
E-post:
mali.solvang@posten.no

Øystein Slåen
986 92 713
E-post: oslaen@online.no

Vara:
Manju Chaudhary
995 80 206
E-post: manju.chaudhary@ssb.no

Geir Standahl
976 26 004
E-post: gostandahl@gmail.com

Kurt Magne Bråten
911 09 178
E-post kubraten@mil.no

LO Stat
Møllergata 10
0179 Oslo

Telefon: 23 06 83 00

lostat@lostat.no

 

 

Innhold:
Stein Erik Syrstad
stein.syrstad@lostat.no

Teknisk:
Heidi Kvalø Engelund
heidi@lomedia.no