Hurtiglenker

Søk

Du er her:

LO Stat
Møllergata 10
0179 Oslo

Telefon: 23 06 83 00

lostat@lostat.no

 

 

Innhold:
Stein Erik Syrstad
stein.syrstad@lostat.no

Teknisk:
Heidi Kvalø Engelund
heidi@lomedia.no

Innlandet

Arild Kjempekjenn. Foto:Stein SyrstadDistriktssekretær: Arild Kjempekjenn
Epost:arild.kjempekjenn@lostat.no
Mobil: 910 08 933

Innlandet, Oslo og Omegn
Distriktskontor på Hamar.
Adresse:  LO Stat Hamar, Folkets hus,
Torggata 91 Postboks 4459, Bedriftssenteret, 2326 HAMAR

Aktuelt

  • TARIFFKONFERANSE

    Fylkeskartellet LO Stat Hedmark og Oppland inviterer til felles tariffkonferanse mandag den 28. og tirsdag 29. oktober 2013. Kurset avholdes på Rica Hotel Hamar, Furnes (Olrud).

  • Tone Rønoldtangen
    Foto: Jan-Erik Østlie, LO Media

    Skuffende, men ikke uventet

    -Resultatet i stortingsvalget kom ikke som noen stor overraskelse, men det er selvfølgelig skuffende at vi ikke nådde målet om fire nye år for de rødgrønne, sier LO Stat-leder Tone Rønoldtangen. Hun er spent på hvordan regjeringssammensetningen blir og hvem som overtar i FAD.

  • iPad i premie

    Har du vunnet en iPad?

    Har du fått et postkort fra LO Stat i løpet av valgkampen? Da har du kanskje vunnet en iPad. Sjekk både dagens vinnertall og tidligere trekninger her.

Kontaktinformasjon:
 

AU LO Stat Innlandet

Leder: Lisbeth B. Grandalen
913 69 963
E-post:
lisbeth.grandalen@fo.no

Nest leder: Tor Kristian Godlien
976 70 967
E-post:
tkgo@online.no

Sekretær: Trond Ruste
975 32 880
​E-post:
trond.ruste@vegvesen.no

Medlemmer: 
Mali Solvang
918 15 026
E-post:
mali.solvang@posten.no

Øystein Slåen
986 92 713
E-post: oslaen@online.no

Vara:
Manju Chaudhary
995 80 206
E-post: manju.chaudhary@ssb.no

Geir Standahl
976 26 004
E-post: gostandahl@gmail.com

Kurt Magne Bråten
911 09 178
E-post kubraten@mil.no

LO Stat
Møllergata 10
0179 Oslo

Telefon: 23 06 83 00

lostat@lostat.no

 

 

Innhold:
Stein Erik Syrstad
stein.syrstad@lostat.no

Teknisk:
Heidi Kvalø Engelund
heidi@lomedia.no