Hurtiglenker

Søk

Du er her:

LO Stat
Møllergata 10
0179 Oslo

Telefon: 23 06 83 00

lostat@lostat.no

 

 

Innhold:
Stein Erik Syrstad
stein.syrstad@lostat.no

Teknisk:
Heidi Kvalø Engelund
heidi@lomedia.no

LO Stat i Hordaland

Distriktssekretær Merethe EngstrømDistriktssekretær: Merethe Engstrøm
Epost: merethe.engstrom@lostat.no
Mobil: 412 09 677

NY ADRESSE fra 2.1.2018:
LO Stat, Hordaland og Sogn og Fjordane
Lars Hillesgate 19, 5008 Bergen

 

 

 

Aktuelt

  • Vardekonferansen, logo

    Vardekonferansen 2016

    Årets Vardekonferanse blir på Fleischers hotell på Voss 19.-20. oktober! Temaet er Velferdsstaten og den nye økonomien. Innledere: Helga Pedersen, Helene Bank, Bent Sofus Tranøy, Sara Bell, Fanny Voldnes, Magnus Marsdal, Marte Gerhardsen og Are Tomasgard. Konferansen er gratis men vi må ha bindende påmelding pga lunsjer og ev. hotellrom. Deltakerne forventes å bruke billigste reisemåte, buss eller tog. Andre reisemåter som egen bil eller taxi må avtales med distriktssekretær på forhånd.

  • Kurs: Lokale forhandlinger i staten

    Det er en del endringer i Hovedtariffavtalen i staten etter årets tariffoppgjør, og det settes derfor opp kurs 13. september for tillitsvalgte som skal gjennomføre lokale forhandlinger.

  • Invitasjon

    Bli med på kurset Tarifforberedelser i Stat og Spekter! Sted: Scandic Bergen City Tid: 21. april 2016 kl. 09.00 – 16.00

Arbeidsutvalget i Hordaland

Leiar: Jarle Berge, NTL
Epost: jarle.berge@nav.no
Mobil: 950 43 597 

Nestleiar: Harald Bratli, Postkom
Epost: harald.bratli@posten.no
Mobil: 95845798 

Sekretær: Margaret Berntsen, FO
Epost: margaret.berntsen@hib.no
Mobil: 95884733         

Medlem: Frode Steinset, NFF
Epost: frode.steinset@kriminalomsorg.no
Mobil: 91623084

Medlem: Fauzia Hussein-Wiik, Fagforbundet
Epost: fauzia.hussain@helse-bergen.no
mobil: 98495793          

1.vara: Rita Jordal, Fagforbundet
rita.jordal@fagforbundet.no
411 01 708 

2.vara:
Tidlegare vara har fritak frå verv
 

Styret i Hordaland

Fagforbundet
Jørn Gloppestad
Epost. Jorn.Gloppestad@bufdir.no
Mobil: 94059646

Einar Madsen (vara)
Epost: Einar.Madsen@bufetat.no
Mobil: 46618985

Fellesforbundet
Roar Lokøy
Epost: rlokoy@mil.no
Mobil: 92087812

Nils Helge Kvale (vara)
Epost: Nhkvale@mil.no
Mobil: 90196360

FLT veg
Øystein  Hagesæter
Epost: oystein.hagesather@vegvesen.no
Mobil: 97674634

Momodou Jobarteh (vara) 
Epost: momodou.jobarteh@vegvesen.no

FO
Bente Owren (vara)
Epost: bente.owren@fo-hordaland.no
Mobil: 46664095

HK
Åse Engeseth
Epost: ase.engesaeth@vinmonopolet.no
Mobil: 95036957

Linda Midthjell (vara)
linda.midthjell@vinmonopolet.no

Industri Energi
Øystein Haaland
Epost: oystein.svein.haland@hib.no
Mobil: 55587500

Thomas Lægreid (vara)
Epost: thomas.legreid@hib.no

MFO
Kjell Erik Husom
Epost: mfohsf@musikerorg.no
Mobil: 98 25 61 45

mangler vararepresentant

NAF
Torbjørn Reigstad
Epost: avd6@arb-mand.no
Mobil: 92617777

Turid Tysnes (vara)
Epost: turid.tysnes@vegvesen.no
Mobil: 99312343

NFF
Margrethe Ådland (vara)
Epost: mriple@frisurf.no
Mobil: 97056668

NJF
Arne Holmefjord
Mobil: 93266511

Svein Arve Bæra (vara)
Epost: basv@jbv.no
Mobil: 91659880

NLF
Oddvar Dalen
Epost: nlflb@nsb.no
Mobil: 91666351

Manglar vararepresentant

NOF
Thor Manum
Epost: tm@mil.no
Mobil: 92840460

Espen Lockert (vara)

NTF
Steinar Fløysand
Epost: vestnorsk@transportarbeider.no
Mobil: 91994612

Runar Soleng (vara)
Epost: rusoleng@broadpark.no
Mobil: 93099450

NTL
Jan Terje Kalstad
Epost: jan.terje.kalstad@nav.no
Mobil: 91635894

Jon Atle Spilde (vara)
Epost: jon.spilde@skatteetaten.no
Mobil: 93694468

Helge Rong (vara)
Epost: helge.rong@vegvesen.no
Mobil: 91335867

Manglar ein vararepresentant

Postkom
Anne Åsheim (vara)
Epost: anne.asheim@posten.no
Mobil: 93666396

SL
Hans J Berge,
Epost: hanber3@hfk.no
Mobil: 93660936

Manglar vararepresentant

EL&It
Manglar representant
Manglar vararepresentant

LO Stat
Møllergata 10
0179 Oslo

Telefon: 23 06 83 00

lostat@lostat.no

 

 

Innhold:
Stein Erik Syrstad
stein.syrstad@lostat.no

Teknisk:
Heidi Kvalø Engelund
heidi@lomedia.no