Hurtiglenker

Søk

Du er her:

LO Stat
Møllergata 10
0179 Oslo

Telefon: 23 06 83 00

lostat@lostat.no

 

 

Innhold:
Stein Erik Syrstad
stein.syrstad@lostat.no

Teknisk:
Heidi Kvalø Engelund
heidi@lomedia.no

LO Stat i Finnmark

Distriktssekretær: 
Anne Birgit Nilsen
Mobil: 957 24 940

Distriktskontor:
LO Stat, Troms og Finnmark
Storgt. 142/148, 9292 Tromsø
Veibeskrivelse

Aktuelt

  • iPad i premie

    Har du vunnet en iPad?

    Har du fått et postkort fra LO Stat i løpet av valgkampen? Da har du kanskje vunnet en iPad. Sjekk både dagens vinnertall og tidligere trekninger her.

  • Postkontor Bogstadveien
    Foto: May Berg

    Folk sier nei til postdirektivet

    De postansatte har folkets støtte i kampen mot EUs tredje postdirektiv. Det viser en befolkningsundersøkelse. Kun 12 prosent av befolkningen svarer at de ønsker at Norge skal innføre direktivet. Postkom-leder Odd Christian Øverland mener høyresiden bløffer når de sier at innføringen av direktivet ikke vil være til skade for posttjenestene.

  • Delta i medlemsdebatten

    Hvilke krav mener du er de viktigste LO skal stille til de politiske partiene foran stortingsvalget i 2013? Kom med innspill.

Arbeidsutvalget

Leder Trond Gaasland, NTL NAV
trond.gaasland@nav.no
tlf. 944 07 777

Anita Kivijervi, FO
anita@fofinnmark.no
tlf. 958 22 261

Svein Arne Bjørsland, NOF
sbjorsland@mil.no

Vara Inger Elin Utsi, NTL UiT
Inger.e.utsi@uit.no
Tlf. 907 90 626

Vara Tor-Petter Hågensen, NTL NAV
tor-petter.hagensen@skatteetaten.no
tlf. 412 06 761

Styret forøvrig:

  • Ole Ingvald Hanssen, Fagforbundet Finnmarkssykehuset
  • Tor Johan Hjermstad, FLT Statens Vegvesen
  • Roger Bruer, Postkom
  • Ellen Marie Store Olsen, Norsk Arbeidsmandsforbund Statens Vegvesen
  • Lena N. Bergseng, NTL Forsvaret

LO Stat
Møllergata 10
0179 Oslo

Telefon: 23 06 83 00

lostat@lostat.no

 

 

Innhold:
Stein Erik Syrstad
stein.syrstad@lostat.no

Teknisk:
Heidi Kvalø Engelund
heidi@lomedia.no