Hurtiglenker

Søk

Du er her:

LO Stat
Møllergata 10
0179 Oslo

Telefon: 23 06 83 00

lostat@lostat.no

 

 

Innhold:
Stein Erik Syrstad
stein.syrstad@lostat.no

Teknisk:
Heidi Kvalø Engelund
heidi@lomedia.no

LO Stat i Finnmark

Distriktssekretær: 
Anne Birgit Nilsen
Mobil: 957 24 940

Distriktskontor:
LO Stat, Troms og Finnmark
Storgt. 142/148, 9292 Tromsø
Veibeskrivelse

Aktuelt

  • Ingrid Bjørdal Tangen og Farukh Qureshi

    Rollespill gir forhandlingskraft

    24 tillitsvalgte deltar denne uka på LO Stat sitt kurs "Forhandlinger i staten" på Sørmarka. Ingrid Bjørdal Tangen og Farukh Qureshi tror kursopplegget med aktivt bruk av rollespill vil gjøre dem til bedre forhandlere.

  • AVLYST! Tariffoppgjør i staten

    Kurset Tariffoppgjør i staten, som var oppsatt 11. - 11. mai på Radisson Blu Hotel, Tromsø er avlyst.

  • Offentlige etater er i en kontinuerlig omstillingsprosess. Da er det viktig at vi er trygge på omstillingsprosesser, og klarer å skape trygghet blant våre medlemmer, sier Torunn Aag fra Forbundet for ledelse og teknikk

    Mange vil lære om omstilling

    Statens Vegvesen står foran store endringer. Torunn Aag ønsker å være i forkant, ved å gå på kurset Omstilling i staten.

Arbeidsutvalget

Leder: ___

Nestleder: Kurt Stormo
Adresse: Statens Vegvesen Finnmark, Postboks 2085, 9507 Alta
E-post: kurt.stormo@vegvesen.no
Telefon : 78457374 (a)/48290406 (mob)

Sekretær: Siv Opdahl FO
Adresse: Postboks 1020, 9503 Alta
E-post: fofinnma@online.no og sbopdahl@online.no
Telefon: 95822261 (m)

AU-medlem: Roger Bruer Postkom
Adresse: Postboks 2028, 9265 Tromsø
E-post: roger.bruer@posten.no
Telefon: 95280631 (m)
 

Styremedlemmer

LO Stat
Møllergata 10
0179 Oslo

Telefon: 23 06 83 00

lostat@lostat.no

 

 

Innhold:
Stein Erik Syrstad
stein.syrstad@lostat.no

Teknisk:
Heidi Kvalø Engelund
heidi@lomedia.no