Hurtiglenker

Søk

Du er her:

LO Stat
Møllergata 10
0179 Oslo

Telefon: 23 06 83 00

lostat@lostat.no

 

 

Innhold:
Stein Erik Syrstad
stein.syrstad@lostat.no

Teknisk:
Heidi Kvalø Engelund
heidi@lomedia.no

LO Stat i Buskerud

Vidar Lorang Larsen. Foto: Ole PalmstrømDistriktssekretær: Vidar-Lorang Larsen
Epost: vidar.larsen@lostat.no
Mobil: 928 80 271

Distriktskontor:
LO Stat, Telemark, Vestfold, Østfold og Buskerud
Strandgata 9, 1724 Sarpsborg
 


 

Aktuelt

  • Stortinget

    Kunnskap om Den Norske modellen viktig

    Drøyt 50 medlemmer og tillitsvalgte ville lære om Stortinget, demokratiet, 3 parts samarbeid og den Norske modellen. LO Stat Sarpsborg distriktskontor tilbyr dette kurset en gang vært år og i går den 7. mars var den 8 gangen.

  • LO Stats distriktssekretærer pr januar 2017

    Travelt år i distriktene

    LO Stats distriktssekretærer har gått inn i et travelt år. Det blir ikke mye hvile for LO Stats uteapparat.

  • Kurs i rollen som tillitsvalgt

    Hovedavtalene, partsforholdet, organisasjonsarbeid, arbeidslivet, medlemsfordeler og verving. Målgruppe: Medlemmer og tillitsvalgte i Staten og Spektervirksomhetene. Påmeldingsfrist: 24. mars

LO Stat fylkesutvalg i Buskerud

 

Arbeidsutvalget 2017

Leder: Grete Høgvoll, Postkom
Epost: Grete.hogvoll@posten.no
Mobil: 958 20 026

Nestleder:Ove Andreas Solberg, Fagforbundet
Epost: ove.andreas.solberg@fagforbundet.no
Mobil: 993 59 708

Sekretær: Hans Martin Solberg, NTL
Epost: hans.martin.solberg@nav.no
Mobil: 924 69 021

AU medlem: Lise Gundersen, Fagforbundet
Epost: lise.gundersen@vestreviken.no
Mobil: 936 84 661

AU medlem: Trond Rekdal Henriksen, FO
Epost: trond.rekdal.henriksen@bufetat.no trorehe@icloud.com
Mobil: 466 18 419
 

Styret

LO Stat
Møllergata 10
0179 Oslo

Telefon: 23 06 83 00

lostat@lostat.no

 

 

Innhold:
Stein Erik Syrstad
stein.syrstad@lostat.no

Teknisk:
Heidi Kvalø Engelund
heidi@lomedia.no