Hurtiglenker

Søk

Du er her:

LO Stat
Møllergata 10
0179 Oslo

Telefon: 23 06 83 00

lostat@lostat.no

 

 

Innhold:
Stein Erik Syrstad
stein.syrstad@lostat.no

Teknisk:
Heidi Kvalø Engelund
heidi@lomedia.no

LO Stat i Agder

Distriktssekretær: Odd Helge Henriksen
Epost: odd.henriksen@lostat.no
Telefon: 51 50 02 60 - Mobil: 918 57 209

Rogaland og Agder
Distriktskontor i Stavanger.
Adresse: LO Stat Stavanger, Folkets Hus, Løkkeveien 22, 4008 STAVANGER

Aktuelt

  • Kursdeltagere i arbeid

    Kurset: Rollen som tillitsvalgt

    Kurset har blitt avholdt i Sandnes 4-6 september, med 22 deltagere. Kurset tar for seg , historie, partsforholdet, avtaleverket i staten og spekterområdet, arbeidsmiljøloven, konflikthåndtering, taleteknikk, verving og LO Favør. Det var en engasjert gjeng med gode spørsmål til foredragsholdere og andre deltagere.

  • Kurs om Pensjonssystemet i Staten og Spektervirksomheter

    LO Stat inviterer til kurs på Clarion Hotel Tyholmen, Arendal den 29. august kl.09.00 -15.30.

  • Konferanse i Kristiansand
    Foto: Odd Helge Henriksen

    Tariff og kultur i Agder

    35 deltakere var møtt fram på LO Stat Agder fylkesutvalg sin årlige faglig-kulturelle konferanse. Stedet var Bredalsholmen dokk og fartøyvernsenter og deltakerne fikk både tariff og kultur.

Leder
Gro Lohne, Fagforbundet
gro.lohne@sshf.no, 48282352
                 
Nestleder
Hilde Hansen Osan, NTL
hilde.hansen.osan@nav.no, 41322592
                

Arbeidsutvalget

Torbjørn Næs, NOF
tnas@mil.no, 92037599
                
Egil Lunde, FO
egil.lunde@fo.no, 38029449
            
Jorun Nilsen Stallemo, Fagforb.post
jorun.stallemo@bring.com, 9754428


Øvrige styremedlemmer

Representant
Sigurd Børresen, Fellesforb.
siboer@online.no, 90024348
                
Vararepresentant
Tore Lie, Fellesforb.
tore-lie@online.no, 92868921
                
Representant
Edmund Birkeland, NJF
biredm@jbv.no, 95229657
                
Distriktrepresentant
Gaute Astrup Lien, Fagforb.post
gauteastrup@gmail.com, 92032664
                
Vararepresentant
Inger-Lene Håland, Fagforb.post
Inger.-.Lene.Håland@posten.no, 95200362
                
Distriktrepresentant
Geir Trondsen, NOF
gtrondsen@mil.no, 92037599
                
Representant
Bjørn Tore Gundersen, NFF
Bjorn.tore.gundersen@kriminalomsorg.no, 93218998
                
Vararepresentant
Jan Ivar Trapnes, NFF
Jan.ivar.trapnes@kriminalomsorg.no, 97570125
                
Representant
Jon Espen Syvertsen, Fagforbundet
jon.espen.syvertsen@sshf.no, 91779188
                
Vararepresentant
Merete Krogstad Hoel, Fagforbundet
merethe.krogstad.hoel@sshf.no, 97542424
                
Vararepresentant
Inger Johanne Engmark, Fagforbundet
ije@vaf.no, 90017578
                
Representant
Kjetil W Iglebæk, NTL
kjetil.iglebak@vegvesen.no    
                
Representant
Tarjei Fjørtoft, Creo
mfoa@musikerorg.no, 97717935
                
Vararepresentant
David Tellefsen, Creo
davidtellefsen60@gmail.com, 92291799
                
Representant
Anders Staveland, El og It
a.staveland@elogitagder.no, 99507558
                
Distriktrepresentant
Madelein Svanheld, FO
Madeleine.Svanheld@kriminalomsorg.no, 91734171
                
Vararepresentant
Ruth Malm Wangberg, FO
ruth.wangberg@kriminalomsorg.no, 38104969
                
Distriktssekretær, Rogaland og Agder
Odd Helge Henriksen, LO Stat
odd.henriksen@lostat.no, 91857209
Folkets Hus, Løkkevn. 22. 4008 Stavanger

LO Stat
Møllergata 10
0179 Oslo

Telefon: 23 06 83 00

lostat@lostat.no

 

 

Innhold:
Stein Erik Syrstad
stein.syrstad@lostat.no

Teknisk:
Heidi Kvalø Engelund
heidi@lomedia.no